Також дивіться новини на facebook.com

В райдержадміністрації відбулося засідання громадської ради

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулось засідання громадської ради при Сарненській райдержадміністрації за участю голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, першого заступника голови райдержадміністрації Івана Назарця, керівника апарату райдержадміністрації Василя Стельмаха та членів громадської ради.
     На порядку денному розглядалося два питання: про відзначення 26-ї річниці Дня Незалежності України в Сарненському районі та про наслідки розгляду звернення до міської ради щодо виділення земельних ділянок для воїнів АТО.  По першому питанню учасників зібрання ознайомив начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Едуард Раковець. Він  повідомив присутніх  про   урочистості, які чекають на мешканців району 23 серпня до Дня Державного прапора і 24 серпня до Дня Незалежності України. Зокрема відбудуться як спортивні так і розважальні заходи. По другому питанню доповідав  перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, який ознайомив присутніх з відповіддю міського голови про виділення земельних ділянок воїнам АТО.

     Водночас, в рамках засідання, членами громадської ради були висловлені пропозиції з низки питань.
     Зокрема: виділення приміщень для проведення спортивних змагань (наприклад шахового турніру), щодо  місць де можна виділити ділянки воїнам АТО, як відбувається забезпечення хворих ліками на гемодіаліз, а також було порушено питання щодо ремонту дороги в селі Чудель.
     Підсумовуючи засідання громадської ради керівник району Ярослав Яковчук, запевнив усіх присутніх у тому, що всі порушенні питання на засіданні дорадчого органу будуть детально вивчені. Про результати проведеної роботи буде повідомлено на наступному засіданні дорадчого громадської ради. Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування