15.06.2017 - Районне свято «Творча обдарованість - 2017»

Районне свято «Творча обдарованість - 2017»

24 травня 2017 року у районному будинку культури відбулася  найпрестижніша подія учнівської молоді під назвою «Творча обдарованість - 2017» – свято її величності науки, таланту, інтелекту, на якому було  відзначено найкращих учнів, котрі прославили наш район, ставши переможцями Всеукраїнських олімпіад, конкурсів, турнірів, змагань та вчителів, які допомагають кожній дитині робити маленькі, але багатообіцяючі кроки у велике та доросле життя.
Прийшли  розділити  радість, задоволення від досягнутого, привітати талановитих і обдарованих дітей заступник голови райдержадміністрації Наталія Параниця, перший заступник міського голови Віктор Хомич, помічник народного депутата України Сергія Євтушка – Олексій Лавор, представники відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, педагоги та учні загальноосвітніх навчальних закладів району, громадськість міста.
У 2016 - 2017 навчальному році учні Сарненського району брали участь у  різноманітних олімпіадах,  конкурсах, турнірах, змаганнях та здобули значні перемоги, найяскравіші з них були відзначені у ході свята.
 Учні шкіл району вибороли 29 призових місця у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін, а Стахнюк Роман, здобув ІІІ місце у ІV етапі  олімпіади з історії (вчитель Сарненського районного ліцею «Лідер» Запухляк В.А.).
Визначними є здобутки наших учнів в обласному етапі конкурсу «Юний дослідник». З перемогою повернулися 16 учнів та їх педагогів.
Гідно представили Сарненський район та Рівненську область учні і на Всеукраїнському етапі. І місце  здобули: Володько Анастасія (вчитель СШР І ст. №5 м. Сарни Антонюк С.Г.), Мариніна  Іванна (вчительТріскинської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Боротюк В.О.). ІІІ місце: Козярчук  Анастасія (вчитель Сарненської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 Морозюк О.Є.), Ревенко Анна (вчитель СШР І ст. №5 м. Сарни Тимошков А.І.).
Освітяни Сарненщини можуть втішатися перемогами учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.  14 учнів та їх педагогів прославили наш район, а Сарненська гімназія (директор Шепель Тамара Степанівна) стали найкращими у Рівненській області.
 У заключному етапі Всеукраїнської спартакіади допризовної молоді  України,  яка проходила у місті Харкові,   учень Коростської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Нагаль  Максим посів ІІ місце  з кульової стрільби.
Учасників святкового дійства вітали: переможець обласного етапу  конкурсу читців – декламаторів учень Сарненського районного ліцею «Лідер» Іван Абрамчук; переможці обласного етапу етно - фестивалю «Віфлеємська зірка», ансамбль «Любисток», Сарненського НВК «школа - колегіум» ім. Т.Г.Шевченка; переможець обласного етапу конкурсу «Поліські пересмішники» учень Сарненської гімназії  Андрій Утенков; призери обласного етапу конкурсу  української естрадної пісні «Юна зірка» Каріна та Анастасія  Вакуліни, вихованки КЗ «Сарненський районний Будинок дітей та молоді».
 Всім учням та їх педагогам бажаємо наполегливості підкорення нових вершин і творчих злетів!