Також дивіться новини на facebook.com

Президент дав доручення ЗСУ про припинення вогню з 1 квітня в зоні АТО

     Президент Петро Порошенко повідомив, що українська сторона запропонувала оголосити про припинення вогню перед Великоднем, хоча й без великого оптимізму оцінює дотримання домовленостей противником.

     «За моїм дорученням наша делегація в Мінську запропонувала оголосити перед Великоднем припинення вогню. На жаль, ми не маємо великого оптимізму, що та сторона буде дотримуватись досягнутих домовленостей, але життя і здоров’я кожного українського воїна є найбільшою цінністю», - сказав Глава держави під час спілкування зі ЗМІ в рамках робочого візиту на Мальту.

     Президент зазначив, що необхідно діяти рішуче для того, щоб забезпечити припинення вогню, відведення важкої техніки і артилерії. Саме це є ключовими пунктами Мінських домовленостей і рішення Ради національної безпеки і оборони.

     «Ми подивимось як з 1 квітня ці домовленості будуть виконуватись», - зазначив Петро Порошенко.

     На уточнююче запитання журналістів, чи готова українська сторона до режиму припинення вогню, Президент відповів: «Я надав всі необхідні команди і Генеральному штабу, і Міністру оборони».

     Петро Порошенко додав: «Це ще раз спростовує російські твердження про позицію української сторони як неготової до миру. Навпаки, ми послідовно всі три роки не просто декларуємо, але і доводимо, що українська сторона за те, щоб забезпечити режим припинення вогню, виведення російських військ, отримання контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону і відновлення українського суверенітету над окупованим Донбасом і Кримом». Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування