13.03.2017 - Засідання « Дискусійного клубу » практичних психологів та вихователів району

Проблема сімейних взаємин як чинника психофізичного благополуччя дитини в умовах сім’ї є особливо актуальною адже від її розв’язання залежить успішність соціалізації дитини в колективі однолітків та її благополучне становлення, як особистості. Насамперед варто зазначити, що найважливішим прикладом для дитини є гідна поведінка її батьків та злагода у сімейному житті, з метою організації тісної співпраці між ДНЗ та родинами 27 березня на базі ДНЗ № 9 « Росинка » відбулось районне засідання « Дискусійного клубу » практичних психологів та вихователів району з теми «Взаємозв’язок дошкільного та сімейного виховання, як чинник гармонійного розвитку особистості», керівником якого є практичний психолог ДНЗ № 6 «Казка» Павлюк Алла Вікторівна та практичний психолог ДНЗ №1 «Дзвіночок» Меліщук Іванна Володимирівна.
Мета та завдання засідання полягали у поглибленні знань педагогів з питань сімейного виховання; сприяння аналізу педагогічного досвіду; ознайомлення з основними видами сімейних взаємин; відпрацювання арт-терапевтичних технік педагогами та психологами; формування відповідального ставлення педагогів до виховання фізично і психологічно здорового підростаючого покоління. Під час засідання були розглянуті усі актуальні питання, які охоплюють взаємозв’язок сімейного та дошкільного виховання. Ведуча засідання практичний психолог ДНЗ № 9 Головко Юлія Олександрівна поглибила знання присутніх з питань сімейного виховання та у практичному блоці відпрацювала систему арт-терапевтичних методик, практичний психолог ДНЗ № 6 Павлюк Алла Вікторівна розкрила зміст теоретичного блоку засідання та ознайомила з практичним досвідом використання інтерактивних технік у роботі з родинами; завідувач ДНЗ № 9 Кошкіна Діана Анатоліївна ознайомила з рекомендаціями використання мультфільмів з дітьми 2 – 6 років з метою виховного педагогічного впливу. Методисти Сарненського РМК Третяк Руслана Федорівна та Корень Валентина Адамівна обґрунтували важливу роль проведення засідань з метою підвищення психологічної компетентності на сучасному етапі та необхідності дошкільних закладів більше уваги приділяти освіті та вихованню батьків, адже це є одним із принципово важливих чинників успішного розвитку і виховання дітей.