13.03.2017 - Семінар-практикум вчителів початкових класів

21лютого 2017 року на базі Федорівської ЗОШ І-ІІ ст. відбувся черговий семінар-практикум вчителівпочаткових класів з теми«Формування комунікативної компетентності молодших школярів на уроках літературного читання у 3 класі».
Учасники семінару працювали у двох модулях: «Теорія» та «Практика». Метою семінару було розширити методико-теоретичну підготовку вчителів 3 класів для проведення системи уроків літературного читання і позакласних заходів з використанням різноманітних інтерактивних технік і прийомів навчання;розширити методико-теоретичну підготовку вчителів 3 класів для проведення системи уроків літературного читання і позакласних заходів з використанням різноманітних інтерактивних технік та прийомів навчання.
У модулі «Теорія» розглянули наступні питання:
1.Розвиток пізнавального інтересу як засіб формування особистості молодшого школяра на уроках літературного читання.( Годунко Л.В., вчитель початкових класів Федорівської ЗОШ І-ІІ ст. ).
2. Панорама ідей «Використання творчо-пізнавальних завдань на уроках літературного читання». ( Бай О.М.,вчитель початкових класівФедорівської ЗОШ I-II ст.).
3.Теорія та пріоритети поколінь XX-XXIст.(Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету).
4. Небезпека сучасних ігор.(Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету).
Модуль «Практика» У модулі «Практика»:
1. Урок літературного читання у 3 класі з теми «В.Сухомлинський «Кінь утік». Прислів′я» ( Микуш А.П., вчитель початкових класів Федорівської ЗОШ I-II ст.).
2.Виховний захід «Свято рідної мови»(Куришко А.В.,вчитель початкових класів Федорівської ЗОШ I-II ст.).
3.Круглий стіл «Розвиток творчих здібностей школярів на уроках літературного читання в 3 класі».
В ході роботи семінару вчителі ознайомились із специфікою роботи навчального закладу та мали змогу поспілкуватися в неформальній обстановці.