13.03.2017 - Семінар-практикум практичних психологів та соціальних педагогів

17 лютого 2017 року на базі Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів районуз теми «Соціально-психологічний театр , як одна із форм корекційно- розвивальної та просвітницько-профілактичної роботи».
Учасникисемінарупрацювали у двохблоках: «Теорія» та «Практика».
Метою семінару було активізувати діяльність практичних психологів щодо формування компетентної психологічно свідомої особистості в умовах поетапного впровадження нових Державних стандартів.
У блоці «Теорія» розглянули питання:
1. Динамічні процеси, які відбуваються у свідомості учасників театру під час творчої діяльності.(Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст.)
2. Корекційна робота вструктуріпсихологічного театру. (Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської ЗОШ І-ІІІ ст.).
3. Теорія та пріоритетипоколінь XX-XXIст.(Третяк Р.Ф., методист районного методичного кабінету).
У блоці «Практика» учасникирайонного семінарумализмогуознайомитися із різними видами сценаріїв соціально-психологічного театру: етюд, вистава, ролик, які були представленні на шкільній сцені акторами у театральному дійстві під назвою « Життя театр-всі люди там актори» та оцінити вагомий внесок даної форми роботи при проведенні просвітницько-профілактичної та корекційно-розвивальної роботи, які презентувала Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської ЗОШ I-III ст.
Одним із завдань семінару було створення позитивного психо-емоційного клімату серед учасників районного семінару, що дало змогу поспілкуватися в неформальній обстановці та обговорити перспективи подальшої роботи.