13.03.2017 - Семінар-практикум для вчителів початкових класів

14лютого 2017 року на базі Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся черговий семінар-практикум для вчителівпочаткових класів з теми«Формування комунікативної компетентності молодших школярів на уроках літературного читання у 3 класі»
Школярі привітно зустріли гостей з хлібом і сіллю, щирими посмішками та українською піснею. У роботі семінару взяли участь 24 вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району I-III ступенів. На чолі з методистом Сарненського РМК Русланою Ф едорівною Третяк педагоги району обговорили актуальні питання реалізації діяльнісного підходу та зміни у підходах до навчання і виховання дітей молодшого шкільного віку в умовах модернізації освіти.
Присутні ознайомилися із роботою та творчими знахідками вчителівЧудельської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відвідали інтегрований урок літературного читання і трудового навчання з теми «Зима у поезіях українських поетів. Виготовлення вітальних валентинок», який провела досвідчений та творчий педагог Чудельської ЗОШ I-III ст. ОвсійчукО.П. Учасникам семінару було представлено позакласний виховний захід «Бал у Королівстві Ввічливості», підготовленийвчителемпочаткових класів ЧудельськоїЗОШ I-III ст.Дяковою Т.М.
В ході семінару педагоги прослухали та обговорили доповідь методиста Сарненського РМК Третяк Р.Ф. «Теорія та пріоритети поколінь ХХ-ХХI століття»
Завершився семінар-практикум засіданням круглого столу «Літературна компетентність молодшого школяра», на якому учасники семінару поділилися власними творчими знахідками та висловили своє захоплення креативним підходом до навчання та виховання учнів Чудельської ЗОШ І-ІІІ ст. В результаті обговорення були складені та затвердженні рекомендації щодо роботи над формуванням читацької та літературної компетентності учнів початкової школи.