20.01.2017 - «Геліантус — дружнє коло»

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 08.12.2016 року № 2-2656 «Про проведення ІV Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус — дружнє коло» в м. Дрогобичі 11–13 січня 2017 року відбулася ІV Всеукраїнська зимова природнича школа «Геліантус — дружнє коло».
Співорганізаторами фестивалю виступили Міністерство освіти і науки України та Творче об’єднання «Соняшник».
У заходах Школи взяли активну участь представники Міністерства освіти і науки України, професори й доценти вищих навчальних закладів, методисти інститутів та академій неперервної освіти, районних (міських) методичних кабінетів, учителі шкіл, представники видавництв і фахових видань.
Відкрив Зимову школу Володимир Шаран, кандидат фізико-математичних наук, доцент, проректор із науково-педагогічної роботи Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Серед доповідачів були: заступниця начальниці відділу змісту загальної середньої освіти, мовної політики та освіти національних меншин Світлана Фіцайло, яка виступила з питанням про участь України у Програмі міжнародного оцінювання учнів PISA.
Представниками від Рівненщини були методист географії Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти Лис Юрій Володимирович та методистка районного методичного кабінету відділу освіти , молоді та спорту Сарненської РДА Муляр Світлана Петрівна.
Фотозвіт за адресою: https://postimg.org/gallery/1uf252vqa/