04.01.2017 - Методична зустріч вчителів математики, фізики та інформатики

4 січня 2017 року на базі Сарненського районного ліцею «Лідер» відбулася методична зустріч вчителів математики, фізики, інформатики та заступників директорів з навчально-виховної роботи навчальних закладів освітнього округу №3 Сарненського району.
Метою заходу було інформувати членів педагогічних колективів освітнього округу № 3 про шляхи запровадження, актуальні питання та перспективи STEM-освіти; просвітницька діяльність вчителів математики, фізики, інформатики; підвищення професійної компетентності педагога.
Педагогів освітнього округу було проінформовано про шляхи запровадження, актуальні питання та перспективи STEM-освіти. Зазначений напрям в освіті дозволяє в навчальних програмах посилити природоничо-науковий компонент додавши інноваційні технології та математику. STEM-освіта вчить жити в швидкозмінному світі; вміти реагувати на зміни; критично мислити; бути розвиненою творчою особистістю.
Про сучасні тенденції STEM-освіти, її освітню методику, напрями STEM-освіти, що сприяють удосконаленню системи ранньої профорієнтації учнів, практичний інструментарій, наукові пікніки, STREAM-проекти, хакатони творчо та креативно донесли до колег директор Т.Колоїз, заступник директора Г.Карп'юк та вчителі Л.Хращевська, Л.Мороз, О.Шмигельська, С.Симончук, Т.Харкевич.
Теплі та сердечні різдвяні привітання директора ліцею Т.Колоїз, методиста районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту О.Кушмирук, колядників - ліцеїстів (керівник Рибачек С.І.) сприяли творчій атмосфері, де педагоги відчули почуття єдності, коли кожен чітко усвідомлює, що "нам ніхто нічого не зробить, крім нас самих".