16.12.2016 - Обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу «Український сувенір» та обласний етап Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки «Новорічна композиція»

У грудні 2016 на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради був проведений обласний етап Всеукраїнської виставки - конкурсу «Український сувенір» та обласний етап Всеукраїнської новорічно - різдвяної виставки «Новорічна композиція». Завданням виставок була пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи, формування практичних умінь і навичок учнів по виготовленню новорічно-різдвяних композицій. Роботи вихованців Сарненського районного Будинку дітей та молоді Поцікайло Ольги (гурток «Оберіг»), Оленіча Максима ( гурток «Конструювання та моделювання»), Кушнір Владислави (гурток «Образотворче мистецтво»), Мартинюк Вікторії (гурток «Шкіряна фантазія»), Супрунець Валерії (гурток «Шкіряна фантазія»), Степанського Будинку дітей та молоді Танасійчук Яни (гурток «Бісерне рукоділля»), Берник Ольги ( гурток М’яка іграшка»), Опанасець Іванни (гурток «Виготовлення сувенірів»), Стефанюк Рози (гурток «Клаптикова геометрія»), Яринівської ЗОШ І-ІІ ступенів Велісейко Тетяни ( гурток «Образотворче мистецтво»), Клесівської ЗОШ І-ІІ ступенів Цимбаліст Ірини ( шкільне лісництво «Сосновий бір») стали переможцями обласного етапу.
Щиро вітаємо переможців!