Також дивіться новини на facebook.com

07.12.2016 - Районний семінар-практикум вчителів української літератури

07 грудня 2016 року на базі Сарненської гімназії пройшов семінар-практикум вчителів української мови та літератури «Формування читацької компетентності учнів на уроках української літератури як умови підготовки до життя в сучасних умовах».
Присутні мали змогу ознайомитись з технологією роботи учителів української мови та літератури щодо формування читацької компетентності учнів і відвідали урок вчителя Сарненської гімназії Зозюк Ірини Валеріївни у 10 класі «Ми приходимо в світ для любові…»(Інтимна лірика Івана Франка), який заслужив високу схвальну оцінку.
Учасники семінару розглянули науково-практичні надбання методики сучасного уроку української літератури. Галушко В.В., вчитель Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ст., ознайомила із особливостями уроку української літератури у світлі Концепції літературної освіти. Місюрина С.В., вчитель Степанської ЗОШ І-ІІІ ст., розповіла про теоретичні засади формування компетентностей на уроках української літератури. Своїм досвідом щодо інноваційних підходів до уроку української літератури поділилась Копищик Т.М., вчитель Глушицької ЗОШ І-ІІ ст.
У ході засідання круглого столу учасники семінару обмінялись творчими планами і думками щодо проведення сучасного ефективного уроку української літератури. Вчителі-філологи акцентували увагу на доцільності таких форм роботи, котрі сприяють розвитку читацької компетентності учнів.
Методист Сарненського РМК Стороженко Т.А. проаналізувала результати ІІ та ІІІ етапів Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка та ІІ етапу конкурсу знавців рідної мови імені П.Яцика, окреслила першочергові завдання на навчальний рік.