12.12.2016 - Районний семінар-практикум вчителів 3-х класів

З метою реалізації діяльнісного підходу та змінами у підходах до навчання і виховання дітей молодшого шкільного віку в умовах модернізації освіти 12 грудня 2016 року на базі Чемернянської загальноосвітньої школи І-ІІ степенів було проведено районний семінар-практикум вчителів 3-х класів з теми «Формування читацької компетентності учнів у початковій школі».
У роботі заходу взяли участь 22 вчителя загальноосвітніх навчальних закладів району I-II ступенів.
У рамках семінару-практикуму присутні відвідали урок літературного читання в 3 класі з теми «В. Скомаровський «Чому у морі вода солона», який провела Брулка Надія Миколаївна, вчитель Чемернянської ЗОШ І-ІІ ступенів. А вчитель початкових класів Жученя Світлана Петрівна презентувала родинне свято «Свято калини».
У теоретичній частині були розглянуті наступні питання: «Читацька компетентність молодшого школяра» (Третяк Р.Ф, методист Сарненського РМК) та «Орієнтовні вимоги до контролю та оцінювання навчальних досягнень учнів 3 класів» (Криницька В.М, вчитель Сарненської ЗОШ І-ІІI ступенів).
«Урахування вікових та індивідуальних особливостей учнів молодшого шкільного віку у професійній діяльності вчителя» (Зайцева Ю.М., практичний психолог Люхчанської ЗОШ І-ІІI ступенів).
Завершився семінар-практикум засіданням круглого столу, яке мало характер творчого діалогу. Відбувся обмін думками педагогів, складені та затвердженні рекомендації щодо роботи над формуванням читацької компетентності учнів.