14.12.2016 - Районний семінар-практикум вчителів 1-х класів

14 грудня 2016 року на базі Висовської ЗОШ І ст., з метою підвищення теоретико-практичного рівня та фахової майстерності вчителів, які викладають в 1-х класах проведено 1 засідання районного семінару – практикуму «Формування ключових компетентностей молодших школярів на початковому етапі навчання» з теми «Початкова школа: зміни вже сьогодні».
На семінарі були висвітлені наступні питання:
1. Формування ключових компетентностей молодших школярів на початковому етапі навчання в умовах модернізації освіти.(Антонюк С.Г., керівник семінару – практикуму, вчитель англійської мови в початкових класах СШР І ст. №5 м. Сарни).
2. Врахування вікових та індивідуальних особливостей першокласників у професійній діяльності вчителя. (Жученя Н.В., психолог Тріскінської ЗОШ І-ІІІ ст.)
3. Формування читацьких компетентностей молодших школярів. (Сергійчук А.М., вчитель Цепцевицької ЗОШ І-ІІІ ступеня).
У ході теоретичної частини семінару-практикуму присутні ознайомились з особливостями сучасного уроку, технологіями навчання учнів початкових класів на засадах компетентнісного навчання; із новими підходами до викладання в початковій школі з врахуванням вікових та індивідуальних особливостей дітей шестирічного віку.
В рамках практичної частини семінару учасники мали можливість відвідати та обговорити урок математики в 1 класі «Задачі, що включають поняття стільки ж. Таблиця додавання і віднімання числа 3» - вчитель Соломка М.І.; та позакласний захід «Свято Миколая» - вчителі Вегера М.П. та Мариніна О.В.
На засіданні круглого столу «Початкова школа: зміни вже сьогодні» присутні обмінялися інформацією та обговорили напрямки роботи в яких потребують допомоги, отримали методичні рекомендації щодо організації компетентісного навчання в початкових класах.
Дякуємо організаторам та учасникам семінару-практикуму за активну співпрацю!