09.12.2016 - Засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагога

09 грудня 2016 року на базі Сарненського БДМ відбулося засідання Школи молодого практичного психолога та соціального педагогаз теми«Психологічний супровід інклюзивної освіти в навчальних закладах».
В заході взяли участь методист Сарненського районного відділу освіти Третяк Р.Ф., завідувач районною ПМПК Свінціонік Л.Г., практичний психолог Зносицької ЗНЗ І-ІІІ ст. Власюк Л.А., Крот О.Р., практичний психолог Сарненського БДМ та молоді психологи і соціальні педагоги Сарненського району.
Під час роботи ШМПС учасники засідання обмінялися інформацією щодо роботи з дітьми з особливими потребами, обговорили напрямки роботи з даною категорією дітей, які потребують допомоги, отримали методичні рекомендації щодо психологічного супроводу дітей з порушеннями психофізичного розвитку.