Державна реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи

Наказом Міністерства юстиції України від 09 лютого 2016 року №359/5 затверджено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи (далі - Порядок), розділом III якого врегульовано особливості проведення державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси. Порядком передбачено, що державна реєстрація може проводитися за заявою заявника шляхом звернення до фронт-офісів, зокрема, до центрів надання адміністративних послуг, утворених відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», що забезпечують прийняття та видачу відповідно до цього Порядку документів під час державної реєстрації.

Разом з тим, запроваджено пілотний проект в частині забезпечення прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань, відповідно до зазначеного Порядку, місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги як фронт-офісами, згідно наказу Мін'юсту від 17 червня 2016 року № 1717/5 «Про затвердження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань».

Відтепер, подати документи для проведення державної реєстрації громадських формувань можна звернувшись до фронт-офісів – тобто до місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги або до центрів надання адміністративних послуг, утворених відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги».

Відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації.

Адреса: 34500, Рівненська область, м.Сарни,  вул.Суворова, 8.

Сарненський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Адреса: 34500,  Рівненська область, м. Сарни, вул. Широка, 22.