Прийом документів

Відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації розпочав прийом документів для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та державної реєстрації речових прав на нерухоме майно.
Для зручності жителів Сарненського району адміністратори відділу з обслуговування Центру надання адміністративних послуг Сарненської районної державної адміністрації консультують про перелік документів та нормативних актів, якими регламентується надання послуг з державної реєстрації, перелік підстав, за яких громадянину може бути відмовлено у наданні даних послуг, а також приймають відповідні документи для надання адміністративних послуг.

Відділ з обслуговування Центру надання адміністративних послуг знаходиться за адресою:м.Сарни, вул.Суворова,8, 1 поверх.