Графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Сарненської районної державної адміністрації.

Графік

Щопонеділка

Голова районної державної адміністрації

Яковчук Ярослав Володимирович

Щовівторка

Перший заступник голови районної державної адміністрації

Назарець Іван Петрович

Щосереди

Заступник голови районної державної адміністрації

Параниця Наталія Миколаївна

Щочетверга

Керівник апарату районної державної адміністрації

Стельмах Василь Мусійович

П’ятниця
Субота

Відповідальний черговий (заступник голови, керівник апарату райдержадміністрації, начальник управління, відділу)

Примітка.  Прийом відвідувачів проводиться з 10.00 до 17.00 години

Прийом громадян головою райдержадміністрації проводиться з 10.00 до 13.00 години,  запис з 9 години в телефонному режимі за номером телефону 3-52-83 та в приміщенні райдержадміністрації (вул.Демократична, 51,  сектор контролю апарату адміністрації).

Право першочергового прийому мають: Жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати – героїня», інваліди Великої Вітчизняної війни, Герої Соціалістичної Праці, Герої Радянського Союзу, Герої України (відповідно до п.1 Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008  « Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» )