Також дивіться новини на facebook.com

Інструкція з діловодства

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 
    

14 березня 2012 року                                                                          № 100

 

Про Інструкцію з діловодства

в апараті Сарненської

районної державної адміністрації

 
 

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації",            на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 30 листопада                  2011 року № 1242 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у центральних органах виконавчої влади, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих органах виконавчої влади", розпорядження голови Рівненської обласної державної адміністрації від 28 лютого 2012 року №88 “Про Інструкцію з діловодства в апараті Рівненської обласної державної адміністрації” та з метою оптимізації ведення діловодства в апараті райдержадміністрації:

 

1. Затвердити Інструкцію з діловодства в апараті Сарненської районної державної адміністрації (далі – Інструкція), що додається.

 

2. Першому заступнику, заступникам голови,  керівнику апарату райдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату забезпечити дотримання встановленого порядку роботи з документами.

 

3. Структурним підрозділам райдержадміністрації розробити і затвердити за погодженням з архівним відділом райдержадміністрації, відповідно власні інструкції з діловодства.

 

4. Загальному відділу апарату райдержадміністрації, архівному відділу райдержадміністрації здійснювати контроль за дотриманням вимог інструкцій з діловодства у структурних підрозділах райдержадміністрації.

 

5. Визнати такими, що втратили чинність, розпорядження голови райдержадміністрації:

від 4 серпня 2008 року № 382 "Про нову редакцію Інструкції з діловодства в апараті районної державної адміністрації";

від 12 лютого 2010 року № 62 "Про внесення зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 4 серпня 2008 року № 382";

від 22 листопада 2011 року № 572 "Про внесення змін до Інструкції з діловодства в апараті районної державної адміністрації".Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування