Також дивіться новини на facebook.com

Дивослово

І став для нас Шевченко заповітов,

Безсметрним, як саме людське життя.

Ми будем славить перед цілим світом

Живе й святе Шевченківське ім’я!

 

Березень в Україні часто називають Шевченковим. І це не випадково: щороку навесні Великий Кобзар приходить до нас – і щороку новим, неповторним. Тарас Григорович Шевченко – велика і невмируща слава українського народу.

У його особі український народ ніби об’єднав найкращі сили й обрав співцем своєї історичної лави та гіркої долі, виразником власних сподівань і прагнень. Під думи народні налаштував свою ліру Кобзар, тому й оживало в його полум’яному слові все те, що таїлося  в глибині душі народу.

5 березня, напередодні 200-річчя від дня народження великого Кобзаря, в читальній залі  районної бібліотеки пройшло чергове засідання літературно-поетичного клубу «Дивослово»: «Весна починається з Шевченка», на якому вшанували пам’ять про Кобзаря, його невмирущі твори. З власною поезією, присвяченою Тарасу Шевченко, виступили бібліотекарі  району: Людмила Давидюк (ПШБ с.Велике Вербче), Галина Іванчишина (ПШБ с.Чабель), Галина Гребеннікова (ПШБ с.Яринівка) та Олена Литвак (ПШБ с.Катеринівка).

 

Провідний бібліотекар ЦРБ Тетяна Лімонова

 
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування