Також дивіться новини на facebook.com

В райдержадміністрації відбувся День контролю

     Нещодавно в райдержадміністрації відбувся День контролю по виконанню Плану заходів щодо посилення на території Сарненського району роз’яснювально-профілактичної роботи в напрямку подолання негативних тенденцій у дитячому та молодіжному середовищі під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Сухаревої.
     В ході засідання розглянуто три питання: аналіз стану вчинення дітьми адміністративних правопорушень, скоєння злочинів та суспільно-небезпечних діянь у січні-листопаді 2013 року в розрізі місцевих рад району; про стан виконання протокольних доручень за результатами проведення Дня контролю 11.04.2013; про стан здійснення профілактичної роботи з дітьми, які засуджені судом без реального позбавлення волі.

     Про стан вчинення дітьми адміністративних правопорушень, скоєння злочинів та суспільно-небезпечних діянь поінформували начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Ольга Мелещук та начальник СКМСД Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області Дмитро Заплатін. За інформацією доповідачів, в районі спостерігається тенденція до зменшення кількості злочинів, скоєних дітьми. Так, за 11 місяців поточного року дітьми скоєно 20 злочинів і суспільно-небезпечних діянь в той час як за аналогічний період минулого року – 41 злочин.
     На Днях контролю, що проводяться в райдержадміністрації, розглядаються питання щодо захисту прав та законних інтересів дітей, які проживають на території району, проведення з ними профілактично-роз’яснювальної роботи. Адже забезпечення захисту прав дітей – одне з пріоритетних завдань, на якому акцентує Президент України.

               


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування