Також дивіться новини на facebook.com

На Рівненщині добудовують п’ять сучасних соцоб’єктів

Цих закладів люди чекали роками, а тому необхідно зробити все, аби завершити їх до кінця року, акцентував голова облдержадміністрації Василь Берташ. Відтак, доручив проревізувати готовність об’єктів до здачі, а також визначити, яка допомога для цього потрібна. Сам очільник області проінспектує роботу будівельників, котрі зводять сучасний  культурно-дозвіллєвий комплекс у Великому Мидську Костопільського району. Тим часом заступник голови облдержадміністрації Володимир Новак проведе нараду з фахівцями в Глинному Рокитнівського району, аби визначити графіки завершення нових корпусів школи в одному з найчисельніших сіл Рівненщини. Водночас заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов перевірить, чи готова до здачі головна спортивна споруда Зарічненського району. Він також поспілкується зі спортактивом, аби визначити, як максимально завантажити сучасну інфраструктуру задля наймасовішої популяризації здорового способу життя.

Вже завтра заступниця голови облдержадміністрації Світлана Сад проведе нараду з фахівцями екстреної медичної допомоги та обговорить, як вдосконалити обслуговування людей, застосувавши новітні технології. Адже в Рівному завершують реконструкцію оперативно-диспетчерської служби, яка буде оснащена всім необхідним для координації бригад області. Тим часом у п’ятницю з інспекційною перевіркою у Гощанському районі побуває перший заступник голови облдержадміністрації Анатолій Юхименко. Адже в селі Курозвани за бюджетні інвестиції будівельники зводять для діток сучасний дошкільний навчальний заклад.

Василь Берташ підсумував, що всі об’єкти мають слугувати людям уже цьогоріч, адже 2014-ий Президент України називає роком розвитку регіонів. «Вже запрацював регіональний фонд розвитку. І на наступний рік ми, можливо, вперше за всі роки незалежності будемо мати такий цивілізований підхід до використання коштів на розвиток регіонів», - сказав Глава держави.

    


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування