Також дивіться новини на facebook.com

Звернення голови обласної державної адміністрації Василя Берташа

     Дорогі земляки!
     Спостерігаючи за тим, що відбувається останніми днями в України, я, як і ви, не можу залишатися байдужим.
     Як і ви, я глибоко обурений подіями, що відбулися вночі проти суботи на Київському Майдані незалежності і категорично засуджую жорстоке побиття «Беркутом» людей, які зібралися на мирний, я наголошую – мирний протест, право на який громадянам гарантує Конституція України.
     Я вірю, що генеральна прокуратура, яка отримала доручення Президента, негайно проведе об’єктивне розслідування і ті конкретні особи, які своїми командами та діями спровокували конфлікт – будуть притягнуті до (кримінальної) відповідальності.
     Водночас, як людина, яка народилася, виросла і працює усе своє життя на Рівненщині, як керівник виконавчої влади в області, я гарантую, що мирні акції на Рівненщині, як і раніше, будуть закінчуватися мирно!
     Для цього прошу у вас, дорогі земляки підтримки і закликаю вас, проводячи мирні акції не піддаватися на провокації.
     Я звертаюся до усіх, хто в силу своєї професії присягав українському народу, це і держслужбовці, і правоохоронці, і військові – прошу вас неухильно дотримуйтеся Присяги!
     Дорогі земляки! Я звертаюся до усіх вас з проханням ігнорувати заклики до страйків. Адже, кожен день економічного простою обернеться для нашої, і без того дотаційної області, новими проблемами у виплатах зарплат, пенсій, соціальних допомог! Погодьтеся, ми з вами не можемо допустити, щоб від мирних акцій постраждали пенсіонери чи соціально незахищені люди! 
     І насамкінець - альтернативи європейському вибору України не існує. Я вірю, що дуже скоро, сильна і впевнена у собі Україна стане повноправним членом євро спільноти! Для цього у нас з вами вистачить мудрості!
     Хай Бог береже наш край і його людей! 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування