Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині обговорили результати та перспективи переходу на місцеві види палива

     Реалізовуючи основні завдання і положення Програми економічних реформ на 2010 – 2014 роки  «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», зусилля місцевих органів влади спрямовуються на вирішення найбільш проблемних питань мешканців регіону. 
     Зокрема, особлива увага приділяється зменшенню залежності об’єктів теплоенергетики району від імпортних енергоносіїв шляхом максимального використання місцевих джерел енергії. Вибраний напрям роботи є результативним і заслуговує на подальший розвиток у всіх сферах діяльності, підтвердженням чого є приклад КП «Сарнитеплосервіс». Протягом 2011 року підприємством було реалізовано проект переведення котельні по вул. Кулікова на альтернативні види палива, а в 2012 році проведено заміну двох котлів в котельні по вул. Київська. Після завершення робіт по реконструкції котелень підприємства, вдалося суттєво скоротити споживання природного газу. Так за січень-березень 2013 року було спожито 341,97 тис. м куб. природного газу на суму 1310,9 тис. грн., що на 56 відсотків менше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.
     Враховуючи позитивний ефект від встановлення котлів на альтернативних видах палива, в 2013 році в смт. Степань планується провести реконструкцію блочної газової котельні з переводом котлів на тверде паливо, що дасть змогу економити близько 400,0 тис. грн. на рік, та провести модернізацію котельні ЗОШ І-ІІ ст. в смт. Клесів та ЗОШ І-ІІІ ст. с. Люхча, завдяки чому буде зекономлено близько 300,0 тис. грн. на рік.
     Результати та перспективи переходу на альтернативні види палива й обговорили під час засідання круглого столу на тему «Переоснащення котелень комунальних і соціальних об’єктів на місцеві види палива», що відбувся в райдержадміністрації.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування