Також дивіться новини на facebook.com

На Сарненщині відзначили 22 річницю Незалежності України

     24 серпня з нагоди відзначення 22-ї річниці Незалежності України в  районі відбулася низка спортивних та культурно-масових заходів. Розпочалися святкування спортивними змаганнями: відкритий турнір з пляжного волейболу серед змішаних команд, змагання з настільного тенісу, відкритий турнір з шахів та чемпіонат міста зі стрітболу серед молоді. Для маленьких сарненців на центральній площі міста була організована дитяча ігрова програма «Спритні. Веселі. Кмітливі».
     Починаючи з 14.00 год. на центральній алеї міста була представлена районна виставка «У дружбі, у славі, в єдиній державі» з презентацією виставкових майданчиків областей України.
     Традиційно урочиста частина свята розпочалася святковим молебнем у Свято-Покровському кафедральному соборі, після чого урочиста хода святкової колони по центральній вулиці міста пройшла до його центральної площі. Урочистості відбулися за участю голови райдержадміністрації Анатолія Остапчука, голови районної ради Миколи Драганчука, міського голови Сергія Євтушка, представників духовенства, місцевих рад, трудових колективів підприємств, установ, організацій району, жителів та гостей міста.
     Вітаючи сарненців з Днем Незалежності, голова райдержадміністрації наголосив, що «цей день є результатом тисячолітньої боротьби українського народу за право мати свою державу, за право жити в своїй державі, за право самостійно будувати майбутнє своєї держави та своїх дітей. Сьогодні ми схиляємо в пошані голови перед справами наших попередників, які крізь століття пронесли вогонь щирої віри в Незалежність України». Він відзначив здобутки Сарненщини за роки незалежності та подякував всім за плідну працю.
     З нагоди свята поклали квіти  до пам’ятника Т.Г. Шевченку, могили Січовим стрільцям, Меморіальної дошки першому президенту України Михайлу Грушевському та патріоту землі української В’ячеславу Чорноволу.
     Під час урочистостей відбулася церемонія нагородження кращих представників трудових колективів району почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради, подяками міської ради.
     Святковий концерт сарненцям подарували аматорські колективи району, гурт «Веселі Галичани» м. Тернопіль та рок-гурт «PULL OFF» м. Сарни. Завершилося відзначення Дня Незалежності святковою дискотекою та феєрверком.
 


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування