Також дивіться новини на facebook.com

№ 206 від 17 червня 2013 року "Про організацію прийому громадян з особистих питань в населених пунктах району"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

 17 червня 2013 року                                                                              206

 

 Про організацію прийому

 громадян з особистих питань

 в населених пунктах району

 

         Відповідно до статті 22 Закону України “Про звернення громадян”, керуючись  Указом  Президента  України   від 07 лютого 2008 року №109/2008 “Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування  конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування” та з метою удосконалення роботи із зверненнями громадян:

1.Затвердити графік прийому громадян з особистих питань в населених пунктах району у липні - грудні 2013 року заступниками голови та керівником апарату райдержадміністрації згідно з   додатком 1.

2. Рекомендувати  міському, селищним та сільським головам у відповідності до затвердженого графіка провести роботу по організації прийому громадян  у визначені дні та забезпечити попередній запис жителів на підвідомчій території .

3. Заступникам голови, керівнику апарату райдержадміністрації в тижневий термін після проведення прийому громадян подавати в сектор контролю апарату райдержадміністрації матеріали про результати прийому за формою згідно додатку 2.

4. Відповідно до п.8 розпорядження голови обласної державної адміністрації від 06.06.2008 № 244 "Про План спільних заходів органів державної влади і правоохоронних органів щодо посилення протидії корупції в області", запропонувати прокурору Сарненського району О.Калауру, начальнику Сарненського МРВ УСБУ в Рівненській області Ю.Федорчуку та   начальнику Сарненського РВ УМВС України в Рівненській області П.Шкодичу особисто приймати участь або делегувати представників очолюваних органів для участі у прийомах громадян з особистих питань заступниками голови та керівником апарату Сарненської районної державної адміністрації.

5.Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації  від 29 грудня 2012 року  № 515 “Про організацію прийому громадян з особистих питань у населених пунктах ” .

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Стельмаха.

 

                Голова адміністрації                                                           А.ОстапчукДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування