Також дивіться новини на facebook.com

№ 198 від 10 червня 2013 року "Про комісію з перегляду нормативно- правових актів Сарненської районної державної адміністрації"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

 10 червня  2013 року                                                                                         №198

 

Про комісію з перегляду нормативно-

правових актів Сарненської районної

державної адміністрації

 

Відповідно до підпунктів 5 і 6 пункту 10 Загального положення про юридичну службу міністерства, іншого органу виконавчої влади, державного підприємства, установи та організації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 листопада 2008 року №1040, та з метою приведення нормативно-правових актів районної державної адміністрації у відповідність із Конституцією України та іншими актами законодавства України:

 

1. Утворити комісію з перегляду нормативно-правових актів Сарненської   районної державної адміністрації (далі – комісія) у складі згідно з додатком.

2. Затвердити:

Положення про комісію з перегляду нормативно-правових актів Сарненської  районної державної адміністрації, що додається.

Порядок перегляду нормативно-правових актів Сарненської районної державної адміністрації, що додається.

3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації забезпечити подання комісії пропозицій щодо перегляду нормативно-правових актів райдержадміністрації з метою приведення їх у відповідність з Конституцією та іншими актами законодавства України.

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 18 червня 2004 року №240 «Про комісію з приведення нормативно-правових актів голови Сарненської районної державної адміністрації у відповідність до Конституції України та інших актів законодавства України».

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації В.Стельмаха.

 

Голова адміністрації                                                                            А.ОстапчукДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування