Також дивіться новини на facebook.com

№ 193 від 06 червня 2013 року "Про порядок організації чергування керівництва райдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій"

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

голови районної державної адміністрації

 

06 червня 2013 року                                                                               № 193

 

Про порядок організації чергування

керівництва райдержадміністрації на

робочих місцях у святкові дні для

вирішення питань, пов'язаних з

ліквідацією наслідків надзвичайних

ситуацій

 

 

         Відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 10 квітня 2013 року    № 254 "Про затвердження Типового порядку організації чергування керівників і заступників керівників центральних та місцевих органів виконавчої влади на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій", з метою визначення механізму організації чергування керівництва райдержадміністрації на робочих місцях у святкові дні для оперативного та ефективного вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, які можуть виникнути  у такі дні:

         1. Визначити, що чергування в райдержадміністрації  на робочих місцях у святкові дні для вирішення питань, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій, здійснюють  перший заступник, заступники голови та керівник апарату райдержадміністрації.

         2. Чергування здійснюється з метою:

         оперативного прийняття рішень та організації робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій;

         організації взаємодії і координації дій органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування щодо ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

         3. Керівнику апарату райдержадміністрації не менш, як за десять днів до святкових днів  подавати на затвердження  графік чергування посадових осіб, визначених у пункті 1 цього розпорядження, доводити його до  відома чергових та надсилати в облдержадміністрацію  не менш як за п'ять днів до святкових днів.

         4. Відділу інфраструктури та цивільного захисту населення райдержадміністрації:

         розробити інструкцію для посадових осіб, які здійснюють чергування;

         підготувати витяги з класифікатора надзвичайних ситуацій та з нормативно-правових документів, що регламентують порядок реагування на такі ситуації;

         розробити план реагування райдержадміністрації на надзвичайні ситуації у частині, що стосується чергового райдержадміністрації.

         5. Посадовим особам, які здійснюють чергування:

         постійно перебувати на своєму робочому місці і мати документи, які зазначені у пункті 4 цього розпорядження;

         підтримувати зв'язок з відповідальною посадовою особою облдержадміністрації;

         у межах повноважень райдержадміністрації організовувати проведення моніторингу стану виконання робіт, пов'язаних з ліквідацією наслідків надзвичайних ситуацій.

         6. Встановити час чергування – з 9.00 до 9.00 наступної доби.

         7. У разі виникнення надзвичайної ситуації посадовій особі, яка здійснює чергування, готувати та подавати звіт про чергування із зазначенням часу, місця, попередніх масштабів надзвичайної ситуації та її наслідків, вжитих  заходів.

         8.  Контроль   за   виконанням    розпорядження   залишаю за собою.

Голова адміністрації                                                                              А.ОстапчукДодати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування