Також дивіться новини на facebook.com

Свято для дітей

     З нагоди Міжнародного дня захисту дітей на Сарненщині відбулося чимало різноманітних заходів. Розпочалося святкове дійство суперфіналом районних змагань «Сімейні перегони», що проходили на центральній площі міста. Перед початком естафети до присутніх звернулася заступник голови райдержадміністрації Тетяна Сухарева, яка побажала дітям завжди бути здоровими, веселими, послушними, здобувати успіхи у навчанні і весело провести літні канікули. Вітання з нагоди свята пролунали і від міської ради в особі першого заступника міського голови Світлани Усик. Переможців «Сімейних перегонів» було нагороджено кубком, грамотами, медалями та подарунками.
     Серед спортивних змагань цього дня пройшли також змагання зі стрітболу та футболу серед юнаків 1996 р.н. і молодших та змагання з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 1996 р.н. і молодших.
     Продовженням святкових заходів стала концертна програма «Хай завжди буде сонце» на центральній площі міста, виставка домашніх улюбленців, розважальна програма «Алея розваг», урочисте відкриття «Міста майстрів» та чимало іншого.
     Зокрема, «Алея розваг» передбачала проведення ігрових форм завдань на імпровізованих ігрових майданчиках («склади пазл», «малюнок на асфальті», «скрути стрічку» та «інтелектуальний марафон»). 

     А жителі  «Міста майстрів» продемонстрували для маленьких спостерігачів майстер-класи з бодіпейтингу, бісероплетіння, стрічкового вернісажу, роботи з солоним тістом та ін. Цікавинкою було те, що під час роботи майстер-класів та розважальних майданчиків діти мали змогу отримати смайли, які після розваг обмінювали на подарунки.

     Під час спортивних змагань та концертної програми ще однією розвагою для дітей були казкові герої, які розгулювали поміж гурту дітей та охоче з ними фотографувалися.


Додати коментар

  • Адреси Інтернет та e-mail будуть автоматично перетворені на лінки.
  • Дозволені теги HTML: <p> <a> <span> <div> <h1> <h2> <h3> <h4> <h6> <h6> <em> <map> <area> <hr> <br> <br /> <i> <strong> <b> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <table> <tr> <td> <img> <b> <u> <font> <del> <ins> <sub> <sup> <quote> <blockquote> <pre> <address> <code> <cite> <embed> <object> <strike> <caption> <table> <tbody>
  • Рядки і параграфи з нового рядка робляться автоматично.

Більше інформації про форматування