22 Грудня, 2023 р., 12:50
Із інформацією про проведені тендери органами влади може ознайомитися будь-хто. На сьогодні на сайті Рівненської ОДА розміщені матеріали про майже 300 закупівель, починаючи з листопада 2023 року.
18 Грудня, 2023 р., 08:17
Під час засідання Конгресу місцевих та регіональних влад Президент України Володимир Зеленський доручив забезпечити можливість отримати ліки у кожному населеному пункті, зокрема і через мережу Укрпошти за вже діючою програмою, яка має бути удосконалена.
15 Грудня, 2023 р., 15:19
Робоча група при Рівненській ОДА «Прозорість та підзвітність» проаналізувала проведені тендери у кількох громадах області. За результатами засідання виявили потенційний конфлікт інтересів при закупівлях.
14 Грудня, 2023 р., 15:10
 До 31 січня 2024 року держслужбовці мають подати декларації за 2021-2022 роки. А вже до 31 березня – за звітний рік. Про особливості електронного декларування йшлося під час навчального семінару в Рівненській ОДА.
14 Грудня, 2023 р., 11:30
Із інформацією про проведені тендери органами влади може ознайомитися будь-хто. На сьогодні на сайті Рівненської ОДА розміщені матеріали про понад 200 закупівель, починаючи з листопада 2023 року.
13 Грудня, 2023 р., 16:04
В системі Prozorro з'явилося додаткове поле, в якому замовники зможуть обґрунтувати доцільність своєї закупівлі. Функція дає змогу завчасно пояснити, чому виникла потреба в цьому тендері.
08 Грудня, 2023 р., 08:21
Ваша самоцінність не залежить від думки інших. А соромитися свого «Я» через можливість комусь не сподобатися – не має сенсу. Навіть якщо всі довкола кажуть «не виділяйся». Навіть якщо ці слова лунають із вуст рідних. Не всі установки від батьків та родичів, що закладаються нам із дитинства, є правильними.