08 Квітня, 2022 р., 12:25
Весняний призов на строкову військову службу до Збройних Сил та інших військових формувань України у 2022 році не проводитиметься.
08 Квітня, 2022 р., 10:50
Запустили на Рівненщині телеграм-бот для пошуку роботи @work_in_Rivne_region . Вакансії з‘являтимуться по мірі надсилання заявок працедавцями.

06 Квітня, 2022 р., 10:31
«Ми усвідомлюємо, що окупанти переважають чисельно. Що в них більше техніки. Ми знаємо про спроби російських керівників назбирати по всій Росії нових дурнів з-поміж курсантів військових училищ, людей із бойовим досвідом та строковиків, щоб направити їх усіх на забій у ще один наступ. Але в нас немає жодного іншого вибору – вирішується доля нашого народу. Ми знаємо, за що воюємо. І робимо все для перемоги». Звернення Президента України Володимира Зеленського за підсумками 41-го дня війни.