Платники податків Рівненщини погасили понад 6 мільйонів податкового боргу

Дата: 01.03.2023 07:55

У січні 2023 року на Рівненщині за рахунок погашення податкових боргів до бюджету країни надійшло 6,1 млн грн, зокрема до місцевих скарбниць –  1,2 млн гривень.

Крім того, в рахунок погашення заборгованості з єдиного внеску надійшло 3,7 млн грн, у тому числі  0,3 млн грн – за  результатом взаємодії з органами Державної виконавчої служби.

Звертаємо увагу, що до боржників можуть застосовуватись як застережні заходи (направлення податкової вимоги, самостійне визначення боржником джерел погашення податкового боргу, реєстрація податкової застави, розстрочення сплати грошових зобов’язань та податкового боргу), так і заходи примусового характеру (стягнення податкового боргу на підставі рішення суду, стягнення готівки, звернення до суду щодо зупинення видаткових операцій платника податків на рахунках у банках та інших фінансових установах, адміністративний арешт, реалізація майна, яке знаходиться в податковій заставі тощо).

Тож враховуючи виклики, які ставляться перед державою в умовах воєнного стану, звертаємося до платників, які вже допустили виникнення податкового боргу, з пропозицією виявити громадянську відповідальність перед державою та суспільством і здійснити сплату податкових зобов’язань.

Кожна гривня, сплачена до бюджету, - це важлива складова економічного фронту та реальна допомога ЗСУ!