Декларування – 2023: за перший місяць року жителі Рівненщини вже задекларували 17,7 млн грн доходів

Дата: 01.03.2023 07:53

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області інформують, що впродовж  січня цього року, в рамках кампанії декларування доходів за минулий рік, жителі Рівненщини подали 274 податкових декларацій про майновий стан і доходи. Із загальної кількості декларацій 48 подали громадяни з метою реалізації права на податкову знижку.

В цілому сума задекларованих доходів склала 17,7  млн грн, до сплати нараховано 2 млн 245 тис грн податку на доходи фізичних осіб та 197 тис грн  військового збору. Сума податкової знижки, яка має бути  повернута громадянам, становить 216 тис гривень.

За результатами поданих декларацій у січні вже надійшло  до бюджету 543,9 тис грн ПДФО та 56,7 тис грн військового збору.

Нагадуємо, що ДПС України запроваджено електронний сервіс в приватній частині «Електронного кабінету» «Податкова декларація про майновий стан і доходи» (ЕК для громадян/Податкова декларація про майновий стан і доходи), який надає можливість заповнення декларації та її надсилання до контролюючого органу в електронному вигляді.

Більше про «Деклараційну кампанію – 2023» - за посиланням http://rv.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2023