Курси професійної адаптації «Відкриття власної справи»

Дата: 22.11.2022 09:51

Фото без опису         Рівненський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України за сприяння Міністерства у справах ветеранів України оголошує набір на курси професійної адаптації «Відкриття власної справи».

Курси будуть проводитися для осіб, які звільняються або звільнені з військової служби, з числа ветеранів війни, осіб,які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України та постраждалих учасників Революції Гідності, військовослужбовців, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, та членів їх сімей.

Тривалість навчання – 90 годин.

Орієнтована дата початку навчання – 28.11.2022 року.

Навчання буде проходити за адресою : м.Рівне вул.Дубенська, 37 на базі Рівненського фахового коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України

По закінченню навчання учасники отримають сертифікати.