Соціально активні особи з інвалідністю Сарненщини мають можливість отримати стипендії

Дата: 10.11.2022 12:44

Відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 06 вересня 2017 року №698 «Про затвердження Положення про комісію з призначення стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю (зі змінами) цьогоріч до 20 листопада департаментом соціальної політики Рівненської облдержадміністрації проводить прийом документів для визначення претендентів на отримання стипендії голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради обдарованим та соціально активним особам з інвалідністю.

Кандидатами на отримання 15 стипендій голови Рівненської обласної державної адміністрації та голови Рівненської обласної ради можуть бути особи з інвалідністю які за попередні два роки досягли успіхів у науковій, творчо-мистецькій, спортивно-масовій, громадській, соціальній діяльності.

Висунення кандидатур на отримання стипендій здійснюється громадськими об’єднаннями осіб з інвалідністю

Пакет документів подати до 20 листопада 2022 року за адресою: вул.Словацького,1, м.Рівне, Рівненська область, 33028 (контактна особа: головний спеціаліст відділу соціального забезпечення департаменту соціальної політики Рівненської облдержадміністрації                                                        Стасюк Ольга Олексіївна, (0362) 620 795).