На Сарненщині стартували ремонтні роботи психоневрологічного інтернату

Дата: 02.08.2022 19:06

???????????На Сарненщині стартували ремонтні роботи психоневрологічного інтернату

Через війну в Україні покинути власні домівки вимушені були мільйони українців. В тому числі вимушеними переселенцями стали і люди, які потребують додаткового піклування. Відтак, в обласній психіатричній лікарні с. Орлівка додатково розмістили понад 180 вимушено переміщених осіб з інвалідністю з інших регіонів України.

Тож, аби подбати про комфортні умови перебування в закладі і для працівників і для підопічних начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль ініціював звернення до Міністерства соціальної політики України щодо необхідності проведення ремонту в лікувальному закладі. У Міністерстві цю ідею підтримали та спрямували на її реалізацію 19,2 млн грн.

Сьогодні заступниця голови РДА Любов Мацигон разом із заступницею голови ОДА Людмилою Шатковською ознайомились з ходом ремонтних робіт приміщень лікарні.