112 бронежилетів четвертого класу захисту сьогодні передали для сил тероборони Сарненщини

Дата: 09.06.2022 15:30

??Всі громади Рівненщини консолідували зусилля для належної підтримки наших захисників

??З першого дня війни територіальні громади району залучають всі можливі ресурси для забезпечення оборони району та держави в цілому.

?Відтак, і сьогодні у м. Рівне разом з головами громад Сарненщини долучились до передачі бронежилетів для бійців тероборони.

Закупити військове екіпірування вдалося за рахунок субвенцій виділених з місцевих бюджетів територіальних громад та обласного бюджету.

????Загалом громади району виділили 2,9 млн грн. За ці кошти були закуплені бронежилети та захисні каски.

Розприділили їх по територіальному принципу комплектування батальйонів територіальної оборони.

????Вдячний начальнику Рівненської ОВА Віталій Коваль та керівникам громад за значний внесок у посилення обороноздатності району та області в цілому.

Стоїмо разом, плече до плеча!

Разом переможемо, адже ми – на своїй землі!????

Слава Україні!????????

Героям слава!????????