Актуальні питання, що стосуються життєдіяльності області у період воєнного стану обговорили на селекторній нараді.

Дата: 02.06.2022 19:01

Фото без описуФото без описуФото без опису

??Сьогодні начальник Сарненської районної військової адміністрації Олександр Кохан спільно із заступником Любов Мацигон, керівником апарату райдержадміністрації Тамарою Пупко та керівниками окремих структурних підрозділів долучився до селекторної наради під керівництвом начальника Рівненської обласної військової адміністрації Віталія Коваля у режимі відеоконференцзв’язку.

Також участь у нараді взяли голови територіальних громад району та голова Сарненської районної ради Ярослав Яковчук.

У ході наради присутні обговорили:

????стан готовності захисних споруд до використання за призначенням,

????забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб,

????експлуатаційне утримання доріг загального користування місцевого значення,

виконання плану власних доходів місцевих бюджетів;

????організацію спортивного дозвілля дітей у період літніх канікул та підготовку об’єктів соціальної інфраструктури до опалювального періоду 2022-2023 року в частині забезпечення твердим паливом.

Зазначимо, що на сьогодні держава робить усе можливе для збереження чинних тарифів на газ та тепло для населення.

За інформацією Офісу Президента України задля уникнення кризи тарифів Уряд зафіксував вартість реалізації природного газу виробникам теплової енергії, у тому числі для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, управителів багатоквартирних будинків необхідних для надання послуг з гарячого водопостачання за ціною 7 420 грн (з ПДВ) за 1 000 куб. метрів + транспортування газу (вказаний тариф діє з осені минулого року).