Начальник Сарненської РВА Олександр Кохан долучився до святкових заходів з нагоди Міжнародного дня дітей у Рокитнівській територіальній громаді

Дата: 01.06.2022 12:17

ожна дитина заслуговує на щасливе дитинство, і завдання кожного дорослого – зробити його безпечним і цікавим!????

З нагоди міжнародного дня захисту дітей колектив та вихованці КЗ «Дитяча музична школа» Рокитнівської громади провели свято для найменших.

?Тож, разом із дітками внутрішньо переміщених осіб мав приємну можливість поринути у щасливе дитинство.

Сьогодні Сарненщина стала прихистком для 2127 дітей-переселенців. І саме вони мотивують нас докладати максимум зусиль, аби слово «вимушено» більше не звучало у їхньому житті.

У День Захисту Дітей бажаю всім маленьким жителям Сарненщини міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки не сходять з маленьких облич та радують нас щодня.

Ми, дорослі, точно здобудемо перемогу заради Вашого вільного майбутнього????????????????????????

Григорій Таргонський

Рокитнівська селищна рада