Платники ПДВ Рівненщини спрямували до держбюджету понад 300 мільйонів гривень податку на додану вартість

Дата: 17.02.2022 11:02

Упродовж січня поточного  року на Рівненщині до держбюджету сплачено 301,8 млн гривень податку на додану вартість. Сума перерахованого ПДВ до держбюджету господарюючими суб’єктами області на 19 відсотків, або на 48,2 млн грн перевищує показники січня 2021 року.

Серед чинників, що сприяли позитивній динаміці у сплаті бюджетоутворюючого ПДВ, у податковій службі краю називають належний рівень податкової культури представників реального сектору економіки та ефективне відпрацюванню ризикових операцій суб'єктів господарської діяльності, запровадження нових підходів в адмініструванні податку на додану вартість.

Як зазначив керівник ГУ ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий,  мета податкової служби – своєчасно виявити бюджетні ризики, в межах компетенції запобігти зловживанням і цим створити рівні конкурентні умови для діяльності реального сектору економіки.