На Рівненщині власники VIP-авто сплатили до місцевих бюджетів більше 2 мільйонів гривень

Дата: 24.01.2022 10:33

У минулому році до місцевих бюджетів Рівненщини сплачено 2 млн 64 тис гривень транспортного податку. Як повідомив в.о начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, надходження від власників елітних авто-юридичних осіб склали 1 млн 240 тис гривень, від фізичних осіб та громадян -  823 тис гривень.

Так, від представників бізнесу та мешканців м. Рівне  надійшло 917 тис гривень, від платників Рівненського району – 1573 тис гривень, Дубенського району  – 362,6 тис, Сарненського району – 128 тис гривень.

Нагадаємо, транспортний податок сплачується за легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) із середньоринковою вартістю понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня кожного року.

Перелік автівок, які підлягають оподаткуванню, розміщений на сайті Міністерства економіки України за посиланням: http://www.me.gov.ua/Vehicles/CalculatePrice?lang=uk-UA.