Також дивіться новини на facebook.com

Щоденник: Оргвідділ

Відбулося засідання круглого столу в рамках проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

     Сьогодні в райдержадміністрації в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України «Я МАЮ ПРАВО!» відбувся круглий стіл на тему «Виконання рішень про стягнення аліментів. Захист законних прав та інтересів дитини». Метою проекту є забезпечення українців інформацією про права, що гарантовані їм Конституцією і законами, навчити ці права реалізовувати та захищати, підвищити юридичну грамотність і викрити корупцію в держустановах.
    У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники Сарненського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Рівненській області та Сарненського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
   В ході  круглого столу  було обговорено Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання шляхом вдосконалення порядку примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів», проблемні питання, що виникають при примусовому виконанні рішень про стягнення аліментів та можливі шляхи їх вирішення.
    Перший заступник голови райдержадміністрації Іван Назарець зазначив, що райдержадміністрація і надалі буде вживати всіх передбачених чинних законодавством заходів з метою належного виконання рішень про стягнення аліментів для захисту законних прав та інтересів дітей, адже діти – це наше майбутнє!
 
 
 
 


Відбулася презентація творів Тамари Станкової

     22 березня у читальній залі Сарненської центральної районної бібліотеки пройшла презентація поетичної збірки для дітей «Підказка синички», та прозового видання «Мамо не йдіть…», нашої землячки, члена національної спілки журналістів України - Станкової Тамари Володимирівни.

     Саме про Степань - райський куточок - йдеться в її збірці «Мамо, не йдіть …». На цьому маленькому клаптику землі і відбуваються найбільші драми, які вона і намагається описати у книзі.

     Збірочка «Підказка синички», яка присвячена онукам, заставляє замислитись, насамперед, про дитячі незаземлені мрії, думки, сподівання. І коли читаєш вірші цієї книги, з перших рядків переконуєшся, що якраз цим мистецтвом авторка володіє. Саме тому твори випромінюють безпосередність, дотепність, своєрідне мислення малечі». Та це й не дивує. Бо пані Тамара усе своє життя присвятила дітям.

     Окрасою свята стали виступ солістки районного будинку культури Любові Сороки. Душевне читання уривків з творів авторки, дарувала Наталія Антоніч, а вірші – учні місцевих шкіл.

     Багато теплих слів прозвучало від літературної та музичної спільноти району. Приємним сюрпризом для авторки була зустріч з колишніми учнями, колегами по роботі. Головний спеціаліст відділу культури райдержадміністрації Яна Куришко-Шаргар наголосила, що такі зустрічі - це справжнє свято.

 До уваги жителів Сарненського району!

     У відповідності до змісту офіційної інформації Управління Служби безпеки України в Рівненській області щодо проблемних питань при виїзді на територію Республіки Білорусь,  зафіксовано непоодинокі факти притягнення до адміністративної відповідальності Державним Прикордонним комітетом Республіки Білорусь мешканців Рівненської області, які перебувають на території Республіки Білорусь на підставі внутрішнього паспорту у виді ІD-картки.

     Зазначене спричинене невизнанням білоруською стороною ІD-картки легітимним документом для в’їзду в Республіку Білорусь, перебування на її території та виїзду з неї.

     Якщо в 2017 році за перебування на території Республіки Білорусь на підставі ІD-картки громадяни України притягались до адміністративної відповідальності у виді усного попередження, то з початку 2018 року застосовується штраф, розмір якого досягає 3 тис.грн.

     З огляду на зазначене та з метою запобігання негативним наслідкам, просимо врахувати дану інформацію.


Президент: Україна прагне у найближчі 10 років приєднатися до НАТО

    Україна прагне в найближчому майбутньому приєднатися до НАТО. Про це заявив Президент Петро Порошенко в інтерв'ю виданню Hamburger Abendblatt, яке входить до німецького медіаконцерну Funke Media Group.
   «Ми з особливою наполегливістю працюємо над членством в НАТО. Наша мета – у наступному 10-річчі стати членом Альянсу», - сказав  Президент. «Разом з Україною Північноатлантичний альянс став би сильнішим і ефективнішим, ніж сьогодні», - наголосив Петро Порошенко та зауважив, що «держави НАТО могли б повчитися в України, як протистояти Росії».
     Говорячи про подальшу інтеграцію до Альянсу, Президент наголосив: «Нам потрібен тепер план дій для набуття повного членства в НАТО. Ми прагнемо отримати цей план дій до кінця 2019 року».
     «Україна прагне якомога швидше виконати всі критерії для членства в НАТО і ЄС», - сказав Президент.  При цьому він підкреслив, що держава витрачає до 6 % ВВП на оборону. «Це в чотири рази більше, ніж у частини партнерів НАТО», - зауважив Президент України.
    «У 2013 році лише 16 % українців підтримували ідею членства в НАТО. На сьогодні це - 59 %. Це – неймовірний результат після 70 років комуністичного режиму», - наголосив Петро Порошенко.


Година Землі 2018 в Україні та світі

     Шановні жителі Сарненського району!

     24 березня о 20:30 год. розпочнеться природоохоронна акція — Година Землі. Прихильники акції пропонують долучитися і вимкнути світло на 1 годину. Так активісти звернуть увагу на необхідність збереження ресурсів на планеті.

     Година Землі — міжнародний природоохоронний рух, започаткований WWF (Всесвітній фонд природи). Щороку в березні люди, організації та комерційні установи символічно вимикають необов’язкове освітлення та електричні пристрої на одну годину. Проведення акції також дозволяє привернути увагу до екологічних проблем Землі. Цього року WWF пропонує в рамках акції дізнатися більше про біорізноманіття нашої планети.

     Уперше акцію було проведено у Сіднеї (Австралія) у 2007 році. З того часу до акції долучилися активісти з понад 170 країн. Організатори звертають увагу, що вимкнення світла на Годину Землі надихає та є символом природоохоронного руху в усьому світі. Вимикаючи світло на годину, учасники вимикають світло щоразу як виходять із кімнати. А саме з таких невеликих щоденних дій складається вирішення глобальних екологічних проблем.Для «Сонячних діток» влаштували свято

     21 березня до Міжнародного Дня людини із синдромом Дауна Сарненським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено свято «Сонечко цілий рік».  

     Під час проведення заходу "Сонячні  діти"   із задоволенням  грали в ігри, танцювали, малювали фарбами та своїми долоньками, отримали гарний настрій, подарунки та багато позитивних емоцій.  Діти під час заходу ближче познайомилися, потоваришували та спілкувалися між собою.

     Батьки ж поділилися своїм досвідом виховання, обговорили досягнення та успіхи своїх діток, отримали індивідуальні консультації логопеда, практичного психолога Центру.

     До участі у проведенні свята також долучилися постійні помічники та друзі з підліткового клубу «Юність» та агенції дитячих свят «Барбариски». 
Запрошуємо на семінар

     23 березня 2018 року у м.Львові відбудеться галузевий семінар для платників податків Львівської, Волинської, Рівненської, Тернопільської, Івано-Франківської та Закарпатської областей на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток.ПДВ».
       Початок семінару: 09 год 30 хв (початок реєстрації з 08 год 30 хв).

                                                                                        Сарненська ОДПІДо уваги любителів спорту!

     24 березня 2018 року об 11.00 год. в спортивних залах Сарненського НВК «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка та ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбудуться обласні змагання з волейболу серед жінок та шахів.

     25 березня 2018 року о 10.30 год. в спортивних залах Сарненського районного ліцею «Лідер» та педагогічного коледжу відбудеться фінальний етап кубку району з волейболу. Збір команд о 10.00 год. в ліцеї «Лідер». В гостях у ліцеї О. М. Авраменко доцент Київського університету ім. Б.Грінченка, ведучий рубрики "Експрес-урок".

      19 березня  2018 року, в Сарненському районному ліцеї «Лідер» відбулася зустріч  учителів, учнів  із доцентом Київського університету   ім. Б.Д. Грінченка, автором і ведучим передачі «Загадки мови» на Першому каналі Національного радіо України, ведучим мовної рубрики «Експрес-урок» на телеканалі «1+1», автором підручників із української мови і літератури, методичних посібників для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, державної підсумкової атестації з української мови і літератури Олександром Миколайовичем Авраменком.
     Заслужений працівник освіти України завітав до Сарн на майстер-клас з теми: «Рецепти подолання функціональної неграмотності». ЗНО – найактуальніша тема в усіх навчальних закладах. Як же його успішно випускникам скласти? На що потрібно звернути найбільшу увагу при підготовці до нього учням та вчителям? На ці питання і дав відповіді Олександр Миколайович. Майстер-клас, був спрямований на учнівську аудиторію.
     Висловив Олександр Миколайович і своє ставлення до окремих форм роботи на уроці, зокрема групових. Зауважив, що найкращим показником опанування якісними знаннями є, на його думку, особистість учителя.


«Хлібодар» м.Сарни - чемпіон області!

     Вчора, 18 березня 2018 року, в спортивній залі Сарненського районного ліцею "Лідер" відбувся фінальний етап чемпіонату Рівненської області з волейболу серед ветеранів «40+» сезону 2017-2018 років.

     З цієї нагоди привітати учасників на відкриття змагань завітали перший заступник голови Сарненської райдержадміністрації Іван Назарець, заступник голови Сарненської районної ради Микола Костецький та керуючий справами Сарненського міськвиконкому Віктор Бахно.

     Чудова атмосфера, захоплюючі матчі, чітке суддівство та безліч емоцій – це складові «фіналу трьох». У фіналі зустрілися команда «Хлібодар» м.Сарни, «Авангард» м.Рівне та «Надія» смт.Рокитне. По коловій системі команди визначали чотирнадцятого чемпіона області.

     «Хлібодар» та «Авангард» завдали поразок «Надії» з однаковим рахунком по партіях 2-0. Отож, доля золотих нагород визначалася між Сарненським та Рівненським волейболістами. З рахунком 2-1 команда Хлібодар» здолала «Авангард» та стала чемпіоном області. Syndicate content