Також дивіться новини на facebook.com

Щоденник: Адміністратор

Інформуємо

Особистий прийом громадян головою Сарненської районної державної адміністрації Коханом Олександром Сергійовичем буде здійснюватися щопонеділка з 10.00год. до 12.00год. в  приміщенні райдержадміністрації.В Мінрегіоні розповіли, коли очікувати завершення процесу формування спроможних громад та нових районів

  Децентралізація – серед пріоритетів Мінрегіону. Завершиться реформа в 2020 році проведенням восени місцевих виборів на новій територіальній основі громад. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр розвитку громад та територій Денис Шмигаль на засіданні парламентського Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.


До 21 лютого 2020 року всі незаконні огорожі до водойм мають бути ліквідовані.

Усі незаконні огорожі та інші конструкції, які обмежують доступ до водойм, мають бути демонтовані до 21 лютого 2020 року  – цього вимагає закон, який набув чинності 21 листопада 2019 року.

Відповідно до Закону обмеження будь-яким способом безперешкодного або безоплатного доступу громадян до узбережжя, крім випадків, передбачених законом, тягне за собою накладання штрафу на громадян від 200 до 400 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (3400-6800 грн.) і на посадових осіб - від 400 до 700 таких мінімумів (6800-11900 грн.).

Вказаним Законом внесені зміни до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», згідно з якими місцева державна адміністрація здійснює контроль за забезпеченням безперешкодного і безоплатного доступу громадян до узбережжя водних об’єктів та островів для загального водокористування відповідно до Закону.

Зважаючи на норми вищевказаного Закону Сарненська  районна державна адміністрація рекомендує жителям населених пунктів прибрати огорожі або конструкції (в разі наявності таких), що здійснюють перешкоди в доступі до берегів річок та водойм місцевим жителям.Основні принципи та порядок електрифікації території, що підлягає комплексній забудові

Взаємовідносини, які виникають під час приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технічно переоснащених електроустановок замовників (крім когенераційних установок) до електричних мереж, регулюються Кодексом систем розподілу, затверджений Постановою НКРЄКП від 14.03. 2018 № 310, із змінами і доповненнями, внесеними постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 3 грудня 2019 року № 2595.
У відповідності до пункту 4.1.13 Кодексу, приєднання електроустановок Замовника на території, що підлягає комплексній забудові (мікрорайон/квартал, вулиця), здійснюється відповідно до умов цього розділу після виконання Оператором системи розподілу (далі – ОСР), який проводить на цій території ліцензовану діяльність, електрифікації території, що підлягає комплексній забудові, згідно із планами забудови відповідної території.


ЮРОСІБ ЗОБОВ'ЯЗАЛИ ПОНОВИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВЛАСНИКІВ І ПОДАТИ ЇЇ РЕЄСТРАТОРАМ!!!!!

  Верховна Рада 6 грудня 2019 року прийняла Закон № 361-IX, який зобов'язує всіх юридичних осіб подати державному реєстратору оновлену інформацію про кінцевих бенефіціарних власників та структуру власності компанії. Закон набере чинності 28 квітня 2020 року.Зміни до Конституції: зрада чи перемога?

Зрада чи перемога? Це питання завжди виникає, коли з’являються ініціативи влади. І здебільшого однозначної відповіді «чорне-біле» немає. Пропозиція Президента внести зміни до Конституції в частині децентралізації (проект №2598) зараз піддається кропіткому аналізу експертів та супроводжується бурхливою реакцією політиків, які інколи ризикують своїм реноме в достроковому плані, намагаючись отримати якісь рейтингові бали негайно, не прорахувавши ризики бути спійманими на маніпуляціях.Соціальний проєкт від фінансового сайту Maanimo«Субсидії: запитай та отримай відповідь».

  Напередодні опалювального сезону тисячі українців шукаютьінформацію про оформлення субсидії. На жаль, далеко не кожен здатний розібратися в усіх тонкощах цього складного процесу – законодавство та правила оформлення субсидій постійно змінюються, викликаючи багато питань у наших громадян.

Саме тому Фінансовий портал Maanimo створив спеціальнусторінку «Як розрахувати субсидію», на якій зібрана найактуальніша та максимально повна інформація про оформлення субсидії в Україні. Крім того, враховуючи попит на консультації з цього питання, ми створили систему зворотного зв’язку з працівниками редакції, який в коментарях під статтею  регулярно надає детальну консультацію з кожного конкретного випадку.

Кожна ситуація в кожній родини абсолютно унікальна, тому для оформлювача субсидії особливо важливий індивідуальний підхід саме до його обставин.

Враховуючи високу завантаженість органів державної влади та постачальників комунальних послуг перед стартом опалювального сезону, можливість отримати додаткову інформацію є особливо актуальною.

Для того, щоботриматиконсультацію, необхідно:

- перейти на сторінку https://maanimo.com/ua/helpful/142812-yak-rozrakhuvati-subsidiyu-v-ukrayini

- у кінці статті написати коментар зі своїм питанням

- чекати на відповідь працівників редакції порталу

Увага! Проєкт є соціально спрямованим та повністю безкоштовним."16 днів проти насильства"

 У рамках Міжнародної акції «16 днів проти насильства», медіацентр Сарненської гімназії спільно з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектором превенції Сарненського ВП ГУНП та місцевим центром з надання безоплатної правової допомоги презентують інформаційно-мотиваційне відео.
Конкурс на зайняття вакантної посади головного лікаря КНП «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради

  1. Правові підстави проведення конкурсу: ст.19 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», рішення районної ради від 07.12.2015 № 30 (зі змінами від 13.11.2018 №753)

2. Найменування, юридичне та фактичне місцезнаходження закладу:  комунальне некомерційне підприємство «Степанська районна лікарня» Сарненської районної ради; 34560, селище міського типу Степань, вулиця Дорошенка, будинок 100, Сарненський район, Рівненська область. Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу співпадають

3.  Основні напрями  діяльності: забезпечення медичного обслуговування населення через надання йому медичних послуг у порядку та обсязі, встановлених законодавством України.

4.  Статут: затверджений рішенням Сарненської районної ради 28.05.2019 № 857; зареєстрований в органах державної реєстрації 30.05.2019 № 16041450000001372

5. Структура лікарні: поліклінічневідділення, дитяче відділення, терапевтичне відділення, хірургічне відділення, пологове відділення, господарський двір, адміністрація

6. Кошторисні призначення для фінансового забезпечення діяльності лікарні на 2019 рік: 9 447 тис. грн.

7. Термін прийняття документів для участі у конкурсі: з 05.12 по 19.12.2019 включно

 8. Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок: 3-57-82, sarn @ iсс.rv.ua

 9. Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за встановленою формою;Як закінчити децентралізацію у 2020 році:план «А» і план «Б»

  У 2020 році мають відбутися фундаментальні зміни в системі місцевого самоврядування та в адміністративно-територіальному устрої країни. Наступний рік поширить нарешті децентралізацію на усю Україну. Чи може бути інакше? Теоретично, може, але негативний сценарій ми не тут розглядатимемо. Спробуємо розібратися, яким має бути графік прийняття необхідних рішень Уряду і Парламенту, щоб реформа таки відбулася і успішно завершилася.Syndicate content