Щоденник: Адміністратор

До відома мешканців Кузьмівської сільської ради та Степанської селищної ради

Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови адміністрації у середу 07 лютого 2018 року об 10 годині в приміщенні Кузьмівської сільської ради та об 11 годині в приміщені Степанської селищної ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.
Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.

Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2018 рік

Згідно з рішенням Рівненської обласної ради від 11 березня 2016 року №121 «Про щорічний обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» (з внесеними змінами) оголошено обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад (далі – Конкурс).

Учасниками Конкурсу можуть бути проекти, розроблені об’єднаними територіальними громадами, сільськими, селищними, міськими та районними радами, а також проекти, розроблені та подані спільно кількома територіальними громадами.

Проекти-учасники Конкурсу повинні відповідати одному (або кільком) з нижче наведених пріоритетних напрямів:

Максимальний розмір гранту з фонду Конкурсу

Мінімальний  власний внесок

Енерго- та ресурсозбереження (окрім  проектів, у яких заміна вікон/дверей на металопластикові складатиме понад 10 тис. грн.).

26 січня 2018 року виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме Яковчук Ярослав Володимирович

До відома мешканців Вирівської та Селищенської сільських рад.
     Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної державної адміністрації, затвердженого розпорядженням голови адміністрації, у п’ятницю, 26 січня 2018 року, о 10 годині в приміщенні Вирівської сільської ради та об 11 годині в приміщені Селищенської сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.
     Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.

INVEST IN UKRAINE

Судова реформа

ОСББ-03.08.2017

Підсумки роботи Сарненського районного центру зайнятості протягом 7 місяців 2017 року

Послугами Сарненського районного центру зайнятості протягом січня-липня

2017 року скористався 2361 громадянин в статусі зареєстрованого
безробітного.
Загальне працевлаштування громадян протягом семи місяців за сприяння
служби зайнятості склало 1800 осіб, в тому числі за направленням центру
зайнятості отримала роботу 1741 особа, що на 15% більше, ніж у
відповідному періоді 2016 року, з них 601 зареєстрований безробітний.
Рівень працевлаштування безробітних громадян збільшився на 4,5
відсоткових пункти та становив 25,5%.

Перевір свою наявність у Державному реєстрі виборців

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо всіх бажаючих створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього, навіть, не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу.

Для його створення Вам необхідно зайти  на  офіційний веб- сайт Центральної виборчої комісії  «Державний реєстр виборців»  (http://www.drv.gov.ua/). Та на головній  офіційного веб-сайту вибрати та натиснути кнопку  «Особистий кабінет виборця».

ОБЕРЕЖНО: ОТРУЙНІ ГРИБИ!

Збирання грибів - не лише відпочинок, а й напружена праця, під час якої потрібно бути зосередженим та уважним. Збираючи гриби, завжди пам’ятайте, що серед їстівних грибів зустрічаються також отруйні. Слід знати, що можна отруїтися не лише отруйними, а й їстівними грибами, якщо вживати перестиглі, підгнивші, червиві плодові тіла, будова і колір яких ще не чітко виражені: їх можна сплутати з подібними отруйними.

За науковими даними, в Україні налічується понад 70 видів отруйних грибів, але особливо небезпечних – трохи більше десятка. Серед них: бліда поганка, мухомор, несправжні опеньки.

Не знаючи броду не лізь у воду

Syndicate content