Також дивіться новини на facebook.com

Щоденник: Адміністратор

До відома мешканців Тутовицької сільської ради

      У четвер, 8 листопада 2018 року, о 10 годині, у приміщенні Тутовицької сільської ради, голова Сарненської районної державної адміністрації Ярослав Яковчук проводитиме виїзний прийом громадян з особистих питань.
     Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.


ДО УВАГИ СУБ'ЄКТІВ ЕЛЕКТРОННОГО ДЕКЛАРУВАННЯ!

 

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

29 Жовтня 2018

Національне агентство з питань запобігання корупції нагадує, що 01.01.2019 розпочинається черговий етап подання до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – Реєстр), щорічних електронних декларацій за 2018 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».Виїзний прийом громадян голови районної державної адміністрації на території Стрільської та Любиковицької сільських рад

До відома мешканців Стрільської сільської ради та Любиковицької сільської ради у середу 31 жовтня 2018 року об 10 годині в приміщенні Стрільської сільської ради та об 11 годині в приміщенні Любиковицької сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.
Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.Підприємців Рівненщини запрошують на бізнес-форум

      Під час Форуму заплановані дискусії за напрямами:
- підвищення інвестиційної привабливості: завдання влади та можливості бізнесу;
- гідна праця: «модна» концепція чи працюючий механізм створення процвітаючого бізнесу та громади;
- ефективне формування і реалізація державної регуляторної політики. Участь громадських організацій у вирішенні проблем розвитку бізнесу.
     Учасники Форуму: керівництво органів влади області, державних установ, науковці, експерти, представники бізнесових кіл та суб’єктів інфраструктури підтримки розвитку бізнесу.
     ПРОГРАМА ФОРУМУ
     Заявку для участі у Форумі надсилати до 18:00 год. 21 жовтня на електронну адресу: [email protected][email protected]. У листі зазначати: прізвище, ім’я, по батькові учасника, контактний номер телефону, організацію, яку представляєте, проблемні питання (за наявності), на які хотіли б отримати відповідь. Тема листа: «ФОРУМ». Телефони для довідок: (067)240-75-49; (097)388-08-03.
Захід відбудеться в актовій залі Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул.Соборна, 11).
     Початок об 11 годині.


Як молодіжний центр «Нові крила» допомагає розвиватися своїй громаді

  Центр було створено в маленькому місті Нововолинськ (Волинська область) у 2015 році. Це маленьке прикордонне місто з купою проблем, які в першу чергу стосуються так званого "відтоку мізків" з регіону. Коли молоді активісти починали, важко було зібрати навіть 5-10 чоловік на якийсь тренінг чи тим більше акцію.

Зараз же тут щотижня проходять різноманітні заходи, а цьогоріч робота молодіжного центру увійшла до десятки переможців всеукраїнського конкурсу "Кращі практики молодіжної роботи в України-2017".

Молодіжний ресурсний центр «Нові крила» був заснований всього двома друзями. Сьогодні постійно діюча команда МРЦ налічує 25 членів та 40 волонтерів.

Мета діяльності МРЦ - створення умов для сприяння самореалізації наукового, творчого, політичного, організаційного потенціалу молодих людей. Для розвитку у цих сферах реалізуються проекти, які допомагають розвиватись місту та громадянам.

Найбільші проекти:

«Благодійний різдвяний бал» – подія, яка мала на меті збір коштів для надання необхідної допомоги дітям з особливими потребами. Це був не стандартний для міста формат проведення заходу, який запам'ятався усім залученим, а на отримані кошти вдалося передати громадській організації, яка займається дітьми з обмеженими можливостями, техніку для облаштування кабінету та ігрового простору для дітей.

«Віршована алея» - ідея полягала у тому, аби створити вулицю, яка надихатиме та спонукатиме замислитись про роль поезії та літератури загалом. Алею центрального парку було розписано віршами авторів різних епох та років, це був один із перших грантових проектів та один з найуспішніших.У Сарненському історико-етнографічному музеї відкрилась виставка «УПА – відповідь нескореного народу»

     11 жовтня 2018 року у залі Сарненського історико-етнографічного музею відкрилась виставка «УПА – відповідь нескореного народу», котра розповідає про антинацистський та антирадянський спротив ОУН та УПА.

     На цій темі багато років спекулювала радянська влада, тому і в наш час частина людей не знає правди про визвольну боротьбу українського народу під час Другої світової війни. На 24 стендах у фотографіях, документах, картах та інфографіках представлено цілісну картину протистояння Організації українських націоналістів та Української повстанської армії нацистському та комуністичному тоталітарним режимам під час Другої світової війни та повоєнний час. Експозиція відтворює матеріали, які зберігалися в справах, що їх енкаведисти збирали як трофейні матеріали після боїв з УПА, у кримінальних справах, які велися проти підпільників. Вони дають можливість реконструювати антинімецьку боротьбу УПА. 

     На відкриття виставки завітали голова Сарненської райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова Сарненської районної ради Руслан Серпенінов, міський голова Світлана Усик, начальник відділу культури і туризму Сарненської райдержадміністрації Едуард Раковець, кандидат історичних наук, доцент кафедри історії МЕГУ ім. ак. С. Демянчука Михайло Ясінський, працівники Рівненського обласного краєзнавчого музею, студенти Сарненського педагогічного коледжу та учні шкіл нашого міста. Виставка діятиме протягом місяця з дня відкриття. 


7 жовтня селище Клесів відсвяткувало свій 116 День народження

7 жовтня 116 річницю з дня заснування відзначило селище Клесів, яке було засноване на початку XX століття, під час спорудження залізниці Київ—Сарни—Ковель. 1902 року за кілька кілометрів від села Клесова збудовано залізничну станцію, яка дістала однойменну назву. Згодом біля станції виросло невелике селище, яке теж стало називатися Клесовим. У 1909 році в ньому налічувалося 15 будинків, 120 жителів. У цей період навколо селища розгорнулись розробки лісів і гранітів.

У вересні 1939 року Червона Армія зайняла Західну Україну. У Клесові було створено волосний комітет. Очолив його М.  Бабій. Клесівський волосний комітет провів у життя рішення Народних Зборів Західної України щодо встановлення Радянської влади, націоналізації великої промисловості, конфіскації поміщицьких земель. На підставі нового адміністративно-територіального поділу у січні 1940 року Клесів став районним центром Ровенської області. Було створено селищну раду, а в селах — сільські ради. Волосний і селянські комітети перестали існуватиНа початку 1940 року в селищі відкрили лікарню, фельдшерсько-акушерський пункт.

В 50—60-х роках у Клесові виросли нові потужні підприємства нерудних матеріалів, реконструйовано діючі. В 1954 році почав працювати кар'єр Львівської залізниці, тоді ж було створено пересувну механізовану колону — ПМК-177 «Поліссяводбуду», яка осушує болота. 1959 року Клесівський лісгосп реорганізували в лісгоспзаг. У 1964 році кар'єр Львівської залізниці перетворили на каменедробарний завод. 1969 року в Клесові пущено ще одне підприємство — каменедробарний завод «Облміжколгоспбуду».У мене бізнесу в Росії немає – Президент ПорошенкоНа Сарненщині відбувся флешмоб до Дня усиновлення

     Ось уже десять років поспіль щороку 30 вересня, відкинувши всі турботи і проблеми та забувши про буденність, ми з вами святкуємо день любові, милосердя і добра – День усиновлення. Мабуть, не випадково це свято щороку в Україні відзначається у день християнського свята Віри, Надії та Любові, адже головне, що ми повинні дарувати нашим дітям, – це доброта і любов.

     Сьогодні, з нагоди Дня усиновлення, на центральній площі міста відбувся флешмоб за участю сімей опікунів/піклувальників, усиновителів, що проживають на території Сарненського району, працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, учнів навчальних закладів міста, жителів міста та представників ЗМІ.

     Мета флешмобу - це привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

     Під час заходу вихованці Сарненської приватної дитячої хореографічної школи Сергія Галушка подарували усім присутнім свій чудовий виступ. 


Запрошуємо усіх бажаючих!

 Фестиваль української музики в Сарнах: «Твоя Країна fest» 

Детальніше за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/ua/news/mip-29-veresnya-festival-ukrayinskoyi-muziki-tvoya-krayina-fest-projde-bilya-kordonu-z-bilorussyuSyndicate content