Щоденник: Адміністратор

INVEST IN UKRAINE

Судова реформа

ОСББ-03.08.2017

Підсумки роботи Сарненського районного центру зайнятості протягом 7 місяців 2017 року

Послугами Сарненського районного центру зайнятості протягом січня-липня

2017 року скористався 2361 громадянин в статусі зареєстрованого
безробітного.
Загальне працевлаштування громадян протягом семи місяців за сприяння
служби зайнятості склало 1800 осіб, в тому числі за направленням центру
зайнятості отримала роботу 1741 особа, що на 15% більше, ніж у
відповідному періоді 2016 року, з них 601 зареєстрований безробітний.
Рівень працевлаштування безробітних громадян збільшився на 4,5
відсоткових пункти та становив 25,5%.

Перевір свою наявність у Державному реєстрі виборців

Службою розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс “Особистий кабінет виборця”.

Метою обробки персональних даних є – надання відповіді на запит про включення до Державного реєстру виборців.

Запрошуємо всіх бажаючих створити свій особистий кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього, навіть, не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті проста та не потребує багато часу.

Для його створення Вам необхідно зайти  на  офіційний веб- сайт Центральної виборчої комісії  «Державний реєстр виборців»  (http://www.drv.gov.ua/). Та на головній  офіційного веб-сайту вибрати та натиснути кнопку  «Особистий кабінет виборця».

ОБЕРЕЖНО: ОТРУЙНІ ГРИБИ!

Збирання грибів - не лише відпочинок, а й напружена праця, під час якої потрібно бути зосередженим та уважним. Збираючи гриби, завжди пам’ятайте, що серед їстівних грибів зустрічаються також отруйні. Слід знати, що можна отруїтися не лише отруйними, а й їстівними грибами, якщо вживати перестиглі, підгнивші, червиві плодові тіла, будова і колір яких ще не чітко виражені: їх можна сплутати з подібними отруйними.

За науковими даними, в Україні налічується понад 70 видів отруйних грибів, але особливо небезпечних – трохи більше десятка. Серед них: бліда поганка, мухомор, несправжні опеньки.

Не знаючи броду не лізь у воду

Сарненський районний центр зайнятості повідомляє

Сарненський районний центр зайнятості повідомляє, що протягом січня-червня 2017 року на обліку перебували 2219 осіб в статусі зареєстрованого безробітного, що на 8 відсотків більше минулого року. Працевлаштовані за направленням державної служби зайнятості 1556 осіб (1227 – в січні-червні 2016 року), в тому числі 538 зареєстрованих безробітних (385 – в минулому році).

Рекордний червень 2017 року: за місяць ОСББ взяли «теплих» кредитів на 18 млн грн, що майже у 5 разів більше ніж у червні 2016 р

Червень 2017 року ознаменувався абсолютним рекордом з точки зору попиту ОСББ на програму «теплих» кредитів. Цього місяця 93 ОСББ з різних регіонів країни залучили на впровадження енергоефективних заходів у багатоповерхівках 18,5 млн грн. Це майже в 5 разів більше за суму коштів, залучену ОСББ за аналогічний період 2016 року.

«У 2017 році ОСББ демонструють надзвичайно високий інтерес до «теплих» кредитів. Вражає не лише сума залучених на утеплення коштів, а й кількість нових ОСББ, які долучаються до програми. Якщо у 2016 році учасниками  програми ставали 10-15 ОСББ у тиждень, то цьогоріч -  вже 20-25 ОСББ. Більше того, у червні 2017 року кількість нових учасників ОСББ за тиждень сягнула 34», - прокоментував результати щотижневого моніторингу програми Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Статистика свідчить, що ОСББ усвідомлюють цілу низку переваг участі у програмі «теплих» кредитів. По-перше, за умовами програми ОСББ отримують з держбюджету чимале відшкодування своїх витрат на утеплення, а саме – від 40% до 70%.

По-друге, ОСББ можуть скористатися місцевими програмами здешевлення «теплих» кредитів і одержати подвійну, а інколи й потрійну компенсацію коштів. Так вчинило, наприклад, харківське ОСББ «Злагода». Встановивши ІТП на суму 231 тис. грн, ОСББ отримало 92 тис. грн з держбюджету, 46 тис. грн  з обласного бюджету і ще 46 тис. грн. з міського бюджету Харкова.Фактично ОСББ придбало ІТП за 20% від його ринкової вартості.

Syndicate content