Щоденник: Адміністратор

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України оприлюднило рейтинг соціально-економічного розвитку в 2017 році

За останні роки Рівненська ОДА змогла значно покращити свої показники в рейтингу Мінрегіонбуду. Якщо ще у 2015 році наша область займала 11 сходинку, то за час перебування Олексія Муляренка на посаді голови ОДА Рівненщина стала другою після Харківської області.

Зокрема, вже декілька років область лідирує за напрямом «Енергоефективність», а за напрямами «Соціальний захист та безпека», а також «Рівень доступності та якості послуг у сфері освіти» та «Рівень доступності та якості послуг у сфері охорони здоровя» посіла третє місце серед 24 областей та міста Київ.

На декілька пунктів Рівненщина покращила свої позиції і в інших напрямках, таких як: «Розвиток малого та середнього підприємництва», «Фінансова самодостатність», «Економічна активність», «Розвиток інфраструктури»,  «Інвестиційно-інноваційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця».

У рейтингу враховувалися соціально-економічні показники регіону за 2017 рік: економічна ефективність, інвестиційно-інноваційний розвиток, фінансова самодостатність, розвиток малого й середнього підприємництва та інші показники.

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

Сарненська райдержадміністрація інформує, що в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді  часткової  компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію інвестиційних проектів. Умови та механізм фінансової підтримки визначає Порядок, який затверджений розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 16.04.2018 № 223 «Про Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва».

Звертаємо увагу, що часткове відшкодування згідно з цим Порядком надається на конкурсних засадах суб’єктам малого і середнього підприємництва, які включені до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зареєстровані як платники податків та здійснюють господарську діяльність на території Рівненської області.

Із Порядком використання коштів, передбачених в обласному бюджеті на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва можна ознайомитися на сайті Рівненської облдержадміністрації.

Відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації

Відбудеться виїзний прийом громадян головою райдержадміністрації Яковчуком Ярославом Володимировичем

До відома мешканців Чудельської та Кам'яне-Случанської сільських рад, у четвер, 10 травня  2018 року, о 10 годині у приміщенні Чудельської  сільської ради та об 11 годині у приміщенні Кам'яне-Случанської сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.

Попередній запис здійснюється у секретаря сільської ради.

Організація кампанії з вибору лікаря

Автономізація закладів охорони здоров’я

,,Гаряча лінія” з питань захисту прав споживачів

З метою забезпечення ефективного реагування на звернення та скарги з питань захисту прав споживачів розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 05 березня 2018 року № 159 створено на базі Рівненського обласного контактного центру консультаційно-інформаційну службу ,,гаряча лінія” з питань захисту прав споживачів (телефонний номер ,,гарячої лінії” 0800500078, адреса електронної пошти [email protected]).

Відділ економічного розвитку і торгівлі адміністрації

Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення.

Конкурс грантів «Підтримка регіонального діалогу в пенсійній реформі»

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
у співпраці з «Європейською правдою»,
в рамках проекту «Просування реформ в регіони»,
який фінансується Європейським Союзом в рамках програми
«Підтримка громадянського суспільства в Україні» та Міжнародним фондом «Відродження»
ОГОЛОШУЄ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ КОНКУРС ГРАНТІВ
«ПІДТРИМКА РЕГІОНАЛЬНОГО ДІАЛОГУ В ПЕНСІЙНІЙ РЕФОРМІ»

Мета конкурсу – посилення залучення організацій громадянського суспільства до процесів публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації пенсійної реформи.

Деталі за посиланням: http://www.ier.com.ua/ua/announce?pid=5868

15 березня - виїзний прийом громадян у с.Велике Вербче та с.Корост головою Сарненської райдержадміністрації

До відома мешканців Великовербченської  та Коростської сільських рад,   у четвер, 15 березня  2018 року, о 10 годині у приміщенні Великовербченської сільської ради та об 11 годині у приміщенні Коростської сільської ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.

До відома мешканців Кузьмівської сільської ради та Степанської селищної ради

Відповідно до графіку прийому громадян керівництвом Сарненської районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови адміністрації у середу 07 лютого 2018 року об 10 годині в приміщенні Кузьмівської сільської ради та об 11 годині в приміщені Степанської селищної ради виїзний прийом громадян з особистих питань проводитиме голова районної державної адміністрації Яковчук Ярослав Володимирович.

Syndicate content