Також дивіться новини на facebook.com

Щоденники

Роз’яснювальна робота

     Інформування населення про прийняті рішення життєво-важливих питань соціального захисту проводилось шляхом: надання консультацій та прийомом громадян за місцем проживання, взято участь у 22 районних семінарах, 27 інформацій в газеті «Сарненські новини» та 38 виступів по ТРК "Полісся".Урочисто склали присягу на вірність українському народові 49 патрульних поліцейських

     22 липня на центральній площі міста Сарни відбулося урочисте прийняття присяги працівниками новоствореної роти № 5 з обслуговування міста Сарни батальйону Управління патрульної поліції м. Рівне.
     Привітали жителів Сарненщини  та нову поліцію заступник Голови Національної поліції України Костянтин Бушуєв, начальник Департаменту патрульної поліції України підполковник поліції Євгеній Жуков, очільник Головного управління Нацполіції в Рівненській області Валерій Самчук, народний депутат України Сергій Євтушок, перший заступник голови облдержадміністрації Юрій Приварський, голова обласної ради Миколи Драганчук, голова райдержадміністрації Ярослав Яковчук, голова районної ради Руслан Серпенінов та міський голова Світлана Усик.Голова райдержадміністрації взяв участь у черговій 17 сесії районної ради

      Сьогодні у сесійній залі Сарненської районної ради відбулося пленарне засідання чергової сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання  під головуванням голови районної ради Руслана Серпенінова, за участі голови райдержадміністрації Ярослава Яковчука, народного депутата України Сергія Євтушка, депутата обласної ради Олександра Васильєва,  депутатів районної ради, голів територіальних громад району, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, підприємств, організацій та представників ЗМІ .

      Засідання розпочалося з хвилини мовчання за  нашими воїнами, що   загинули в зоні АТО. В ході пленарного засідання  чергової сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання прийнято 24 рішення з питань порядку денного (основних та додаткових), зокрема: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік; про внесення змін до районної програми « Турбота» на 2015-2018 роки; про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Віталія Колядка; про внесення змін до програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Сарненському районі на 2017-2021 роки.  Також було розглянуто 4 депутатських запити.

     За результатами розглянутих питань ухвалені відповідні рішення.ОБЕРЕЖНО: ОТРУЙНІ ГРИБИ!

 Збирання грибів - не лише відпочинок, а й напружена праця, під час якої потрібно бути зосередженим та уважним. Збираючи гриби, завжди пам’ятайте, що серед їстівних грибів зустрічаються також отруйні. Слід знати, що можна отруїтися не лише отруйними, а й їстівними грибами, якщо вживати перестиглі, підгнивші, червиві плодові тіла, будова і колір яких ще не чітко виражені: їх можна сплутати з подібними отруйними.

За науковими даними, в Україні налічується понад 70 видів отруйних грибів, але особливо небезпечних – трохи більше десятка. Серед них: бліда поганка, мухомор, несправжні опеньки.Стан виконання Чорнобильського законодавства

     Протягом І півріччя 2017 року за призначенням компенсацій громадянам, які мають на них право згідно Чорнобильського законодавства звернулось 4479  громадян, призначено за їх зверненнями 13737 компенсацій, профінансовано на суму 27185,55 тис. грн., заборгованість становить 857,1 тис. грн., термін погашення якої не настав (в 2019 році 5835 на суму 11 млн. 419,4 тис.грн).
     Профінансовано розпорядником коштів вищого рівня по бюджетних програмах:
     - доплата за роботу на радіоактивно забруднених територіях, виплати підвищеної стипендії та надання додаткової відпустки громадянам, які постраждали внаслідок ЧК –  7012,6 тис.грн;
     - компенсація сім’ям з дітьми та видатки на безплатне харчування дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в сумі 15420,5 тис.грн.;З питань соціально-трудових відносин

     Станом на 01 липня 2017 року заборгованість із виплати заробітної плати за оперативними даними по району відсутня.
     Протягом І півріччя 2017 року проведено 5 засідань районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, де заслухано звіти 77 керівників підприємств, установ, організацій і СГД – фізичних осіб, які мають заборгованість з виплати заробітної плати, зі сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, по платежах до соціальних фондів та виплачують заробітну плату нижче мінімальної, встановленої законодавством.Державні соціальні допомоги

     Протягом І півріччя 2017 року за призначенням різних видів соціальних допомог звернулось 5012 чол., призначено та виплачено за їх зверненнями 6215 допомог на суму 129 млн. 986,2 тис. грн., в т.ч. за рахунок субвенції з державного бюджету на суму 129 млн. 174,4 тис. грн., (в 2016 р. – 5664 на суму 118 млн. 128,4 тис. грн..), заборгованість відсутня.
     Призначено субсидій на житлово-комунальні послуги 3248 сім’ям (2016 р.- 10960), профінансовано 82824,9 тис. грн., заборгованість становить 0 тис. грн. На тверде паливо та скраплений газ призначено субсидію 2099 сім`ям (2016 р. – 3070) профінансовано 4298,5 тис. грн., заборгованість становить 2056,1 тис. грн.Звернення до жителів Сарненщини з нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

        Шановні Сарненці!

       Незабаром ми разом з українцями всього світу будемо відзначати День незалежності України. Ми хочемо щоб участь у святкових заходах взяли участь якомога більша кількість людей, які відчули б себе  не лише учасниками свята, але і причетними до великої нації українців, які впродовж століть боролися і вибороли право на незалежність серед інших світових націй. Тому програму святкування вже обговорили з громадською радою при райдержадміністрації, на нараді з керівниками територіальних громад, почав працювати оргкомітет. Але ми розраховуємо і на ваші пропозиції і на вашу участь в якості організаторів  патріотичних ініціатив, спортивних, розважальних конкурсів, змагань, які можна подавати до оргкомітетів у виконкомах рад та райдержадміністрації. Розраховую і на те, що традиційно, жителі наших населених пунктів, керівники підприємств, установ та організацій проведуть заходи з благоустрою пам’ятників, пам’ятних місць, вулиць, громадських  та підвідомчих територій.Не знаючи броду не лізь у водуУвага!

     Сектор цивільного захисту населення райдержадміністрації наголошує:
     будьте обачні збираючи дари лісу, якщо у Вас виникають сумніви щодо їстівної придатності грибів чи ягід краще залиште їх у лісі!
     Життя одне, бережіть його, іншого Вам ніхто не подарує! Syndicate content