Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 6, 2020

Дата

Шановні жінки Сарненщини!

     Шановні жінки – бабусі, матері, дружини, сестри, доньки, подруги! Прийміть найщиріші вітання з прекрасним святом - Міжнародним днем прав жінок і миру! 

     8 березня – одне з найсвітліших всенародних свят, зігрітих любов’ю і вдячністю до жінки-матері, берегині домашнього вогнища, жінки-трудівниці, жінки з активною соціальною роллю.

     З давніх-давен жінки є берегинями сім’ї – основи держави. Ви даруєте надію на відродження та вселяєте віру в процвітання, творите і оберігаєте життя, сповнюєте його високим змістом та повсякденними перемогами. Ваша всеохоплююча підтримка, вміння випромінювати щастя та створювати затишок в родині надихають на нові звершення та неймовірні здобутки.

     Мудрість, талановитість, постійне прагнення до самовдосконалення, активна життєва позиція жінок Сарненщини – прославляє наш край й підносить його авторитет в державі та світі.

     Від усього серця бажаємо Вам, дорогі жінки, і Вашим родинам, міцного здоров’я, щастя й добра. Нехай завжди збуваються Ваші мрії, здійснюються усі задуми і сподівання! Нехай із Вами завжди перебуває краса й жіноча чарівність, а весна дарує радість та натхнення! Кожен прийдешній день зустрічайте з посмішкою, з впевненістю і щиросердечним спокоєм!

     Голова Сарненської райдержадміністрації

     Олександр КОХАНДО ВІДОМА ЖИТЕЛІВ Степанської, Вирівської та Кричильської сільських рад

     Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру начальник управління буде проводити виїзні прийоми громадян з 11.00 до 14.00 з метою роз’яснення питань земельного законодавства:

     - смт Степань – 27.03.2020;

     - с. Вири -  21.05.2020;

     - с. Кричильськ – 13.08.2020.