Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 3, 2020

Дата

Голова Сарненської райдержадміністрації відвідав села Чемерне та Довге

      03 березня голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та перший заступник голови райдержадміністрації Людмила Мариніна відвідали села Чемерне та  Довге.

     Жителі сіл ознайомили керівників району з найбільш проблемними питаннями, зокрема, необхідністю проведення ремонту частини дороги між селами Чемерне  та Довге.   Керівник району відповів, що знає цю проблему і тримає її на контролі. З покращенням погодних умов узбіччя дороги будуть дороблені, нанесена розмітка та проставлені дорожні знаки. Також ділянку дороги, на яку особливо скаржаться мешканці, буде відремонтовано в поточному році в межах діючої проектно-кошторисної документації.

     Жителі сіл звернулись до голови адміністрації ще з питаннями впорядкування сміттєзвалища, та приєднання будинків на окраїні населеного пункту до електромережі. Олександр Сергійович пообіцяв, що вивчить порушені питання та розгляне всі можливі варіанти вирішення проблеми.

     Також голова адміністрації та перший заступник відвідали школу в с. Довге та ознайомилися із станом будівництва  внутрішніх вбиралень.

     «Кожен з нас відповідає за те, що відбувається в селі, місті, районі та країні. Щоб змінити державу, ми повинні спочатку почати з себе» - зауважив Олександр Кохан та подякував жителям Тутовицької сільської ради за правильну громадянську позицію.Громадська організація "Відкритий світ молоді" з 02 по 09 травня 2020 року запрошує у культурно-освітню поїздку

     В  рамках діяльності громадської організації «Відкритий світ молоді» відбудеться культурно-освітня поїздка до Італії, Словенії, Угорщини.

     Метою поїздки є створення умов для інтеграції українців у європейський соціокультурний простір, ознайомлення з культурно-історичною спадщиною зазначених країн.

     У ході поїздки передбачається проведення тренінгу «Пізнаємо світ спілкуючись», спрямованого на особистісний і соціальний розвиток, формування навичок ефективного спілкування та взаємодії.

     До участі у поїздці запрошуються представники обласних, районних, міських рад та державних адміністрацій, департаментів (управлінь, відділів) освіти і науки, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, праці, молодіжної та сімейної політики, служб у справах дітей, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, учні, студенти, викладачі, керівники навчальних закладів, інші зацікавлені спеціалісти.

     Витрати на проживання, харчування та проїзд передбачаються за рахунок учасників семінару. За більш детальною інформацією та з метою реєстрації звертатися до організаторів заходу за телефонами: 067-449-13-41, 097-718-17-67, 050-334-40-92, 050-311-32-80.