Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 23, 2020

Дата

Про функціонування телеграм-каналу Фонду соціального страхування

     З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України повідомляємо про функціонування інформаційного ресурсу - телеграм-каналу Фонду: t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

     - стану фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності та по вагітності та пологах застрахованим особам, страхових виплат потерпілим на виробництві;

     - особливостей оплати лікарняних під час карантину;

     - надання медичних та соціальних послуг;

     - актуальних новин соціального страхування тощо.

     Просимо приєднатися до телеграм-каналу Фонду страхувальників та застрахованих осіб.

     Сарненське відділення УВД
     ФССУ у Рівненській областіПризупинено оформлення договорів на реабілітаційне лікування, медичну реабілітацію та санаторно-курортне лікування потерпілих

     Керуючись постановою Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширення на території України корона вірусу COVID-19” від 11.03.2020 №211 (зі змінами) та з урахуванням рішення державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10.03.2020 інформуємо наступне.

     Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України корона вірусу СOVID-19 з 19 березня 2020 року на період встановленого карантину призупинено укладення договорів про відшкодування Фондом соціального страхування України санаторно-курортним закладам витрат за надані послуги із реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, а також надані відповідні роз’яснення серед закладів охорони здоров’я, які здійснюють відбір та направлення застрахованих осіб на реабілітаційне лікування за рахунок коштів Фонду. Крім того, проведена робота щодо перенесення термінів заїздів по санаторно-курортних путівках, виданих потерпілим, на період карантину.

     Зазначимо, наразі у санаторно-курортних закладах на лікуванні за рахунок коштів Фонду знаходиться близько 1000 осіб. Безпечне повернення зазначених осіб додому знаходиться під особистим контролем керівників обласних управлінь виконавчої дирекції Фонду.

     Про відновлення реабілітаційного лікування застрахованих осіб, медичної реабілітації та санаторно-курортного лікування потерпілих буде проінформовано додатково.

     Сарненське відділення УВД
     ФССУ у Рівненській областіДО УВАГИ СУБ`ЄКТІВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ!

     В Україні схвалено Концепцію розвитку соціально відповідального бізнесу до 2030 року

     24 січня 2020 Уряд прийняв рішення про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року.

     Відповідно до Концепції в Україні заохочуватимуть компанії під час своєї діяльності дотримуватися міжнародних стандартів та принципів відповідального ведення бізнесу.

     Ведення соціально відповідального бізнесу сприятиме підвищенню стандартів життя українців, зокрема, забезпеченню гідних умов та оплати праці, підвищенню рівня медичного обслуговування, зменшенню негативного впливу на навколишнє середовище.

     Крім того, реалізація Концепції дозволить компаніям, які впроваджуватимуть політику соціально відповідального ведення бізнесу, отримати конкурентні переваги на міжнародному ринку та можливості залучення додаткових інвестицій.

     «Соціальна відповідальність – це невід'ємна складова бізнес-діяльності компанії. Вона суттєво впливає на формування іміджу національного бізнесу і країни в цілому. Реалізація концепції сприятиме покращенню соціально-економічної, екологічної ситуації в країні та захисту прав людини відповідно до міжнародних норм і стандартів ведення бізнесу», – зазначила заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Юлія Свириденко.

     КОНЦЕПЦІЯ реалізації державної політики у сфері сприяння розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні на період до 2030 року знаходиться за посиланням:
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/66-2020-%D1%80