Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 20, 2020

Дата

Управління праці та соціального захисту населення Сарненської райдержадміністрації інформує

Про гарантування доступності послуг,

які надаються органами соціального захисту
населення, в умовах карантину!


     Чинне законодавство зобов’язує органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території своєчасного та повного проведення профілактичних і протиепідемічних заходів. Однак, в умовах карантину важливо забезпечити доступність послуг, які надаються органами соціального захисту населення.

     Враховуючи запропоновані на загальнонаціональному рівні заходи безпеки, повідомляємо про спрощення механізму звернення громадян, які потребують соціальної підтримки, з дотриманням вимог максимального скорочення безпосередніх контактів заявників з працівниками управління праці та соціального захисту населення.

     Так, всі питання, що цікавлять одержувачів допомоги, в тому числі і потенційних отримувачів усіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій (інформація, запитання, прохання, консультації) рекомендуємо вирішувати виключно через засоби телекомунікаційного зв’язку :

     3-35-65                з різних питань

     3-25-84                з різних питань

     2-13-70                з питань виплат державних соціальних допомог, пільг,                                                 

                                  субсидій

     2-13-19                з питань обслуговування осіб з інвалідністю

                                  загального захворювання та по ЧАЕС

     3-43-27                з питань сімейної політикиКомісія з питань надзвичайних ситуацій уточнює низку обмежувальних заходів у зв’язку із недопущенням поширення COVID-19

     Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сарненського району уточнює низку обмежувальних заходів у зв’язку із недопущенням  поширення COVID-19.

Тож з 18.03.2020 до 03.04.2020 на території Сарненського району забороняється:

     - робота речових та продуктових ринків, точок продажу іноземних товарів;

     - робота розважальних, торгових та торгово-розважальних закладів та  центрів, закладів ресторанного господарства, кафе, кальян-клубів, басейнів, лазень, саун, тренажерних залів, фітнес-центрів, бібліотек, закладів побуту, перукарень, установ побутового обслуговування (салонів краси, манікюрних та косметологічних кабінетів);

     -  робота приватних стоматологічних клінік та кабінетів, приватних лікарських кабінетів.

     - робота КНП «Сарненська стоматологічна поліклініка» окрім невідкладних та ургентних випадків звернень пацієнтів.

     Виключенням стали  аптеки, продуктові магазини та супермаркети, АЗС, спеціалізовані магазини торгівлі засобами зв’язку.

     Дозволяється також надавати послуги з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлення за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

     Комісією доручено тимчасово припинити планову госпіталізацію та планові операції, крім невідкладних та термінових. Крім того, забезпечити максимальну готовність до перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах. А також забезпечити медпрацівників засобами індивідуального захисту (маски, халати, костюми, респіратори, окуляри).

     Рекомендовано керівникам установ та організацій, органам місцевого самоврядування забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної  можливості – також роботу в режимі реального часу через Інтернет.