Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Бер 19, 2020

Дата

#ЗалишайсяВдома це може зберегти життя!

     Сарненська РДА переводить частину працівників на дистанційну роботу з дому.

  Розпорядження від 19.03.2020 №84 підписав голова РДА Олександр Кохан, що дозволяє виконувати визначену трудовим договором працівниками дистанційно роботу на дому. Такий режим роботи запроваджений на період карантину, щоб зупинити поширення коронавірусу.

     Закликаємо керівників установ та організацій, органи місцевого самоврядування забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної  можливості – також роботи в режимі реального часу через Інтернет, щоб мінімізувати контакти та захистити людей.

 

 УВАГА!!! На час карантину Управління праці та соціального захисту населення працює в закритому режимі!

     Документи та звернення приймаються лише онлайн через електронний кабінет, електронною поштою та через відділення зв’язку.

     З питань, що стосуються роботи управління звертатися за телефонами:

     3-25-84,  2-13-70, 3-35-65, 2-13-19

     Ел. адреса: [email protected]

     Просимо вибачення за тимчасові незручності!

 Хто звільняється від сплати земельного податку

     Вараське управління  ГУ ДПС у Рівненській області нагадує громадянам, що пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб наведено в ст. 281 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

     Так, згідно з п. 281.1 ст. 281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються:
     -   особи з інвалідністю першої і другої групи;

     - фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;
     -   пенсіонери (за віком);

     -  ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

     -  фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

     Згідно з п. 281.2 ст. 281 ПКУ звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб п. 281.1 ст. 281 ПКУ, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах граничних норм:

     - для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;Змінено режим роботи ЦОП

     Вараське управління Головного управління ДПС у Рівненській області повідомляє про зміни в режимі роботи центрів обслуговування платників.

     На період карантину режим роботи центрів обслуговування платників Вараського управління змінюється з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. з обідньою перервою, та з технічними перервами для санітарної обробки щогодини на 10-15 хв.

     Наполегливо рекомендуємо утриматися від відвідування ЦОП, особливо, якщо проблему, з якою ви збираєтеся звернутися до ЦОП, можливо вирішити дистанційно (он-лайн або поштою).

     За допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету платники податків мають можливість надіслати лист (запит, звернення тощо) до відповідного органу ДПС у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

     Вхід до Електронного кабінету здійснюється за адресою:http://cabinet.tax.gov.ua. а також через офіційний вебпортал ДПС.

     У разі виникнення питань щодо користування Електронним кабінетом платника слід звернутись до служби підтримки за телефоном 0800501007 (напрямок 0) або за посиланням http://cabinet.tax. gov.ua/help/.