Також дивіться новини на facebook.com

Архів - 2020

Дата
 • Всі
 • Січ
 • Лют
 • Бер
 • Квіт
 • Трав
 • Черв
 • Лип
 • Серп
 • Вер
 • Жовт
 • Лист
 • Груд

Лютий 27th

Відкрито реєстрацію на Всеукраїнський онлайн-марафон: «Перший тиждень енергоефективності та енергозбереження 2020»

     Громадська рада при Міністерстві розвитку громад та територій України та Громадська спілка «Український форум енергоефективності і відновлюваної енергетики» запрошують представників підприємств, організацій, фахової спільноти з питань енергоефективності та всіх зацікавлених сторін взяти участь у роботі першого Всеукраїнського онлайн-марафону енергоефективності та енергозбереження, який буде проведено  з 23 по 27 березня 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

     Проведення такого заходу обумовлено існуючою тенденцією зростання цін на енергоносії та великою енергозалежності українською економіки, що створює попит на нові енергоефективні рішення у всіх сферах діяльності.

     Марафон має на меті залучити до участі відомих спеціалістів і стати інституційною платформою для формування партнерства між органами центральної виконавчої влади, представниками бізнесу, фінансових організацій та освітніх закладів для впровадження політик і програм з питань управління енергоспоживанням, зміни клімату та енергетики сталого розвитку.

     Під час онлайн-марафону учасники отримають інформацію про сучасний стан реалізації державної політики у сфері енергоефективності (законодавство, енергетичні програми та плани тощо), діючі в Україні Програми технічної допомоги у сфері раціонального енергоспоживання та енергозбереження, аналіз ринку послуг з енергозбереження, відновлюваної енергетики та альтернативних палив, підвищення потенціалу освітніх послуг у цій сфері.

     Участь у онлайн-марафоні безкоштовна  (за умови завчасної реєстрації). Онлайн! Зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь якого міста світу.

     Реєстраційна форма для участі у заході, а також інформація щодо спікерів, змісту програми першого тижня Всеукраїнського онлайн-марафону енергоефективності та енергозбереження оприлюднені на сайті відеоконференції за посиланням:   https://marafon.energy/?utm_source=odaНарада з керівниками територіальних громад

     07 лютого в райдержадміністрації відбулась нарада голови райдержадміністрації Олександра Кохана з керівниками територіальних громад.

     Під час наради були розглянуті питання: про порядок проведення робіт з пошуку, ексгумації, перепоховання останків жертв воєн та політичних репресій, впорядкування місць поховань та місць пам’яті; про впорядкування адресного господарства у зв’язку з підготовкою до Всеукраїнського перепису населення; про  проведення прозорої процедури держзакупівель енергоносіїв у відповідності до Закону України «Про публічні закупівлі» та ефективне їх використання у 2020 році; про стан та перспективи об’єднання територіальних громад.Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

     Сьогодні в райдержадміністрації відбулося засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови Сарненської райдержадміністрації Олександра Кохана за участю голів територіальних громад району, працівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, запрошених та представників ЗМІ.

     В ході засідання начальник фінансового управління Олена Радько доповіла Про стан виконання місцевих бюджетів району у 2019 році.

     Про додержання санітарних правил, збирання, утилізації і захоронення побутових та інших відходів та правил благоустрою доповіла начальник відділу житлово-комунального господарства та екології райдержадміністрації Тамара Пупко.

     Керівник апарату райдержадміністрації Василь Стельмах проінформував Про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», інших нормативно правових актів та стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2019 році.

     Голова райдержадміністрації Олександр Кохан обговорив з учасникми засідання питання щодо приєднання новозбудованих, реконструйованих чи технологічно переоснащених електроустановок замовників до електромережі. Голова адміністрації звернувся до керівників територіальних громад з проханням  вивчити  порушене питання  та  надати пропозиції щодо його вирішення.

     Із розглянутих питань прийняті відповідні рішення колегії.Публічний звіт про роботу Сарненської райдержадміністрації в 2019 році

   

     Сьогодні, 27 лютого голова Сарненської районної державної адміністрації Олександр Кохан звітував про роботу райдержадміністрації у 2019 році.

     Метою публічного звіту є належне інформування громадськості про підсумки діяльності, забезпечення належної прозорості та підзвітності відповідного органу виконавчої влади.

     У вступному слові керівник району зазначив, що в 2019 році всі структурні підрозділи адміністрації були зорієнтовані на виконання Програми економічного і соціального розвитку Сарненського району.  

     Олександр Сергійович детально проаналізував роботу  райдержадміністрації а також зауважив, що у 2020 році доведеться докласти максимум зусиль, для того щоб вирішити ряд важливих завдань, які включені в програму соціально-економічного розвитку району.

     Підсумовуючи свій виступ голова РДА відмітив: «Завдяки співпраці з депутатами районної ради, керівниками територіальних громад, представниками громадянського суспільства – забезпечена стабільність всіх систем життєдіяльності району та першочергові потреби жителів населених пунктів, досягнуто зростання окремих  показників в економіці та соціальній сфері, виконані бюджети всіх рівнів. Однак, ми самокритично оцінюємо ситуацію, бачимо резерви, шукаємо шляхи для вирішення проблемних питань».

     Публічний звіт про роботу районної державної адміністрації оприлюднений на офіційному сайті Сарненської райдержадміністрації.Освітній процес у селі Вири відновлено!

 Відбулась позачергова сесія районної ради

26 лютого у сесійній залі Сарненської районної ради відбулося пленарне засідання позачергової сорок першої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням Руслана Серпенінова за участю першого заступника голови райдержадміністрації Людмили Мариніної.

До порядку денного було включено ряд питань, зокрема:  про внесення змін до районного бюджету Сарненського району на 2020 рік, про внесення змін до районної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки. Також  було розглянуто низку питань, що стосуються соціально-економічного розвитку району.Лютий 26th

Завтра діти села Вири підуть у школу!

Сьогодні голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан та голова Рівненської облдержадміністрації Віталій Коваль зустрілись з громадою с.Вири для спільного вирішення проблеми щодо будівництва нової школи та відновлення освітнього процесу.

Тож, влада вислухала думки та пропозиції громадян щодо початку будівництва школи і вирішила, що з даного питання буде створена ініціативна група профільних спеціалістів разом з представниками громади, де буде розглянуто покроковий алгоритм дій щодо фінансування та будівництва даного об’єкту. В свою чергу, батьки пообіцяли відновити освітній процес з 27 лютого.

«Проєкт школи дороговартісний – 137 млн грн. Тому громада погодилася його відкоригувати. Тобто будувати поетапно, розбивати на черги, щоб діти скоріше могли сісти за парти у новому навчальному закладі», - зазначив Віталій Коваль.Голова Сарненської райдержадміністрації проінспектував готовність Сарненської ЦРЛ до прийому хворих

     Сьогодні голова Сарненської  райдержадміністрації Олександр Кохан разом з головою Рівненської облдержадміністрації Віталієм Ковалем проінспектували інфекційне відділення  комунального некомерційного підприємства  «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, яке  визначене базовим для надання медичної допомоги на випадок поширення коронавірусу на Сарненщині.

     Завідувач інфекційного відділення Михайло Петруняк продемонстрував готовність закладу до прийняття пацієнтів, в разі їх виявлення.

     Так, в Сарненській ЦРЛ є необхідна кількість халатів, масок, усіх захисних засобів і розхідних матеріалів та спеціальний одяг для медичних працівників. 

     «В Україні епідеміологічна ситуація під контролем, ніяких спалахів немає. Але ми розуміємо, що зв’язані з європейськими країнами, і, можливо, цей вірус може прийти до нас, тому зараз основне завдання – перевірити нашу готовність.» - зазначає Віталій Коваль.Лютий 25th

Кроки щодо будівництва нової школи у селі Вири Сарненського району обговорили у Рівненській ОДА

     24 лютого голова Сарненської райдержадміністрації Олександр Кохан зустрівся з громадою Вирівської ОТГ. Влада чує думку жителів с. Вири щодо нагальної проблеми - будівництво нової школи та готова вирішити проблему, яка є актуальною ще з 2012 року.
     Саме з цією метою Олександр Кохан 25 лютого 
зустрівся з головою Рівненської ОДА Віталієм Ковалем, його першим заступником Сергієм Подоліним, керівництвом Вирівської ОТГ, представниками управлінь освіти Григорієм Таргонським та служби дітей Віктором Марчуком.  
     «Ситуацію у Вирах знаю. Це село із однією з найвищих народжуваностей в області, тому будівництво нової школи там повинно точно розпочатися. Але, першим кроком має стати те, що діти підуть у школу. Після цього ми разом з профільним заступником і департаментом будівництва розглядаємо алгоритм дій», - зазначив Віталій Коваль.
     Він пояснив, що на фінансування з державного фонду регіонального розвитку на 2020 рік комісія включила ті 13 об’єктів, будівництво яких вже розпочалося. Разом з тим, стартує конкурс на наступний рік, і громада може подавати пропозиції. Також почати будівництво можна і буде з коштів місцевого бюджету, зокрема, на сьогодні район має вільні залишки освітньої субвенції.Закону України «Про пробацію» 5 років

     5 лютого 2015 року Верховною радою України був прийнятий Закон України «Про пробацію». На виконання даного Закону у 2017 році, шляхом реформування кримінально-виконавчої інспекції, було створено єдину Державну установу «Центр пробації» з підпорядкуванням їй уповноважених органів з питань пробації, удосконалено організаційну структуру, механізм використання фінансових, матеріальних та технічних умов функціонування органів пробації для ефективного використання поставлених завдань.

     Прийняття Закону «Про пробацію» стало важливим кроком у сфері наближення юстиції України до міжнародних стандартів і впровадження у державі принципово нової системи заходів кримінально-правового характеру.

     Пробація відноситься до процесу виконання в суспільстві покарань і заходів, передбачених законом і призначених правопорушникам. Вона включає широке коло дій та заходів виховного впливу, таких як нагляд, контроль і надання допомоги, метою яких є безпека суспільства, запобігання вчиненню засудженими повторних кримінальних правопорушень, а також забезпечення суду інформацією, що характеризує обвинувачених, з метою прийняття судом рішення про міру їхньої відповідальності.