Також дивіться новини на facebook.com

Архів - Серп 22, 2019

Понад 3,3 млрд євро інвестовано в «чисту» енергетику та енергоефективність України за 5 років

     На прес-конференції 20 серпня у Будинку Уряду Голова Держенергоефективності Сергій Савчук окреслив журналістам результати роботи за 5 років та ініціативи, завдяки яким українські сім’ї зменшують комунальні платежі, а бізнес інвестує у вітчизняну «зелену» електро- та теплоенергетику.
    Серед ключових показників роботи:
     На 6 млрд м3 у рік зменшено споживання газу населенням, бюджетною сферою та теплокомуненерго у 2018 р. порівняно із 2014 роком. Таким чином, Україна щороку заощаджує близько 1,2 млрд євро, не витрачаючи їх на закупівлю блакитного палива.
    3,3 млрд євро залучених інвестицій у відновлювану енергетику та енергоефективність завдяки ефективним законодавчим стимулам.
    Найбільше інвестицій вкладено у «чисту» енергетику:
    понад 2,5 млрд євро — у близько 3000 МВт потужностей відновлюваної електроенергетики;
    більше 500 млн євро — у понад 2200 МВт нових потужностей, що генерують тепло «не з газу».
    Близько 650 тис. родин (а це еквівалентно двом регіонам України) утеплилися завдяки співфінансуванню «теплих кредитів» із державного та місцевих бюджетів. Тепер усі ці родини заощаджують до 70% на комунальних послугах, а їхня нерухомість зросла у ціні приблизно на 30%.
     Ще 3 тис. ОСББ можуть залучити до 1 млрд грн «теплих кредитів» у цьому році.


В районі було проведено командно-штабні навчання щодо реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду

     22 серпня, в  Сарненському районі  на автодорозі М-07 «Київ-Ковель-Ягодин» (Карпилівський поворот), було проведено навчання з відпрацювання спільних дій органів управління і підрозділів Служби автомобільних доріг у Рівненській області, Головного управління Національної поліції у Рівненській області, Головного управління ДСНС України у Рівненській області та місцевих органів влади у разі загрози та порушення руху транспорту на автошляхах і населених пунктах унаслідок сильних снігопадів.
   У навчаннях взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Іван Назарець та начальник Головного управління ДСНС в Рівненській області Сергій Крук.
   Мета командно-штабних навчань була досягнута, а практичне виконання спільних заходів стало підтвердженням готовності до реагування на надзвичайні ситуації під час осінньо-зимового періоду.